Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kopā ar Raimondu Paulu atzīmēs bigbenda piecu gadu jubileju


atlikušas 250 zīmes


Kopā ar Raimondu Paulu atzīmēs bigbenda piecu gadu jubileju

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Piektdienā, 09. februārī, 2018 | BIRKAS: koncerts , mūzikas vidusskola , Raimonds Pauls , Lielais Dzintars , bigbends
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Atzīmējot Melngaiļskolas bigbenda piecu gadu jubileju, 28.februārī pulksten 19 "Lielajā dzintarā" notiks svētku koncerts, kura īpašais viesis būs maestro Raimonds Pauls.

Koncertā uzstāsies Latvijā pazīstami solisti Dināra Rudāne un Ralfs Eilands, savukārt pasākumu vadīs un arī ar muzikāliem priekšnesumiem piedalīsies Zigfrīds Muktupāvels.

"Enerģiskais, atraktīvais un skatuviski harizmātiskais LMMDV Melngaiļskolas bigbends piecu gadu jubilejas koncertā klausītājus priecēs ar Raimonda Paula dziesmām, mūziku no teātra izrādēm un leģendārām latviešu kinofilmām," stāsta LMMDV direktore Inga Auziņa.

2018.gads ir piektais Melngaiļskolas bigbenda kolektīva pastāvēšanas gads. Šī ir pirmā nozīmīgā jubileja, kas tiks atzīmēta ar īpašu koncertu. Melngaiļskolas bigbends pastāv kopš 2013.gada septembra, kad to izveidoja trompetists un pedagogs Jānis Ivuškāns. Tajā muzicē 27 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas bērni un jaunieši vecumā no 14 līdz 23 gadiem. Lai arī kolektīvs ir salīdzinoši jauns, padarīts ir ļoti daudz. Pastāvēšanas laikā sagatavotas vairākas koncertu programmas, kurās ir Ulda Marhilēviča un Raimonda Paula mūzika, pazīstami latviešu un ārzemju pophīti, klasiskā džeza skaņdarbi, svings, mūzika no Disneja animācijas filmām, kā arī populāras Ziemassvētku dziesmas.

Kopš bigbenda pastāvēšanas brīža ir izcīnītas vairākas nozīmīgas godalgotas vietas: 1. vieta Šveicē "Welt Jugendmusik festival Zurich" 2017. gadā, 1. vieta Cum Laude 63. Eiropas jauniešu mūzikas festivālā Neerpelt/Beļģijā 2015.gadā, 1. vieta Starptautiskajos konkursos – festivālos "Vēju ritmi 2014", "Vēju ritmi 2015" un Galvenā Balva "Vēju ritmi 2016", "Grand Prix" 8.Starptautiskajā festivālā "Pavasario Trimitai 2015" Lietuvā, iegūta Bidgoščas jauniešu pils direktora speciālbalva 37. Bidgoščas muzikālo impresiju festivālā Polijā 2014.gadā, saņemot atzinīgus vārdus arī no pilsētas džeza kluba un profesionālā bigbenda vadītāja Jozefa Eliaša.

Koncertēts lielākajās Latvijas koncertzālēs Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē. 2016.gadā kolektīvs uzstājās festivālos Slovēnijā un Čehijā. 2017.gada vasarā bigbends bija vienīgais pārstāvis no Latvijas Orhūsas – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2017 – džeza festivālā, kurā piedalījās daudzi džeza mākslinieki no visas pasaules. Kolektīvs saņēmis arī Liepājas Kultūras balvu 2015.

Biļetes uz vērienīgo koncertu ir iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki