Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kultūras balva korim, filmētājiem, žurnālam un Dombrovskim


atlikušas 250 zīmes


Kultūras balva korim, filmētājiem, žurnālam un Dombrovskim (6) Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija

Izdrukāt Ziņot

Piektdienas vakarā jau ceturto reizi tika pasniegtas Liepājas Kultūras balvas, kuras piešķir, lai novērtētu ievērojamākos kultūras notikumus, kuri veicinājuši Liepājas atpazīstamību.

Svinīgajā ceremonijā Liepājas Mākslas un dizaina vidusskolas zālē Kultūras balvas saņēma Emiļa Melngaiļa mūzikas vidusskolas meiteņu koris un diriģentas Andris Kontauts par uzvaru pasaules koru čempionātā (plus 850 eiro), žurnāla "Creative Coast" komanda par radošo industriju apzināšanu un dokumentēšanu (plus 850 eiro), filmu "Kosmopolītiskā Liepāja" un "Glābēji" veidotāji (1000 eiro) un aktieris Egons Dombrovskis par lomu izrādē "1984" un daiļradi kopumā (1500 eiro).

Pateicības saņēma "Gaismiņas", Bērnu un jaunatnes centrs, Liepājas Tautas Mākslas un Kultūras centra jauniešu un bērnu teātra studija, TDA "Rucavietis", koris "Atbalss" (Ilze Valce), Kristīne Finka, Liepājas teātris par izrādes "Stavangera" panākumiem starptautiskos festivālos, Liepājas Simfoniskais orķestris par sekmīgiem pašmāju un starptautiskiem projektiem, kori "INTIS" un "Laiks (diriģenti Valce un Balode), muzejam par interaktīvo Dienvidkurzemes etnogrāfijas ekspozīciju.

Svinīgā pasākuma scenārija autors un vadītājs bija Kultūras pārvaldes kultūras projektu vadītājs Ainars Ronis, bet publiku ar gaumīgiem priekšnesumiem izklaidēja aktrise, liepājniece Karīna Tatarinova kopā ar diviem virtuoziem Rīgas mūziķiem Mareku Auziņu un Artūru Noviku.

Kā iepriekš informēja Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Agita Auza, pārvalde balvai bija saņēmusi 21 pieteikumu. Kultūras balvas pretendentu saraksts apliecina kultūras notikumiem bagātu aizvadīto gadu. "Kultūras balvai 2014" izvirzītas gan radošas apvienības, gan individuālas personības, kas veicinājuši Liepājas kultūras dzīves nerimtību un atpazīstamību pasaules mērogā.

Iesniegtos pieteikumus izvērtēja kompetenta komisija 17. februārī Rīgā notiekošajā "Liepājas Kultūras balva 2014" komisijas sēdē. Vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs bija Vilnis Vitkovskis, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos. Tāpat komisijas sastāvā bija Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens, Liepājas Universitātes senāta priekšsēdētāja un Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Zanda Gūtmane, Latvijas Radio 3 Klasika programmu vadītāja un muzikoloģe Ilze Medne, laikraksta "Diena" žurnālists un teātra kritiķis Atis Rozentāls, Latvijas Radošo savienību padomes ģenerālsekretārs Haralds Matulis un Liepājas teātra aktrise un "Liepājas Kultūras balva 2013" laureāte Agnese Jēkabsone. Attēli:

Sludinājums

samaksāts
22:49 | 27/02/15
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

diezgan interesanti :)

Runā Liepāja
13:46 | 28/02/15
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

Kultūras pārvalde uzsāk, Kultūras pārvalde apmaksā, Kultūras pārvalde vērtē, Kultūras pārvalde apbalvo - projektu. Objektīva onanēšana.

Indriņa
21:31 | 28/02/15
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Runā Liepāja un dāma, kas aiz tā slēpjas - vai Jūs vispār kādreiz esat apmierināta?

lolita
10:06 | 01/03/15
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Satraukumam nav pamata. Šis šaurpierīgais anonīmais konts runaliepaja galīgi nevelk laukumu un aizmirst, ka pati velkas uz pašvaldības teātri, pati veidojusi propogandu "Liepājiņa" pa nodokļu maksātāju naudu, pati iet uz muzeja izstāžu atklāšanām un strebj pašvaldības atmaksātu vīnu utt.utjpr. Neizpratne un naids šo "anonīmo" personu ir uzkāris kā vecu datoru.

Objektīvs
16:35 | 01/03/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nevis pašvaldības, bet nodokļu maksātāju (liepājnieku) apmaksātu. Tāpat kā acīmredzot tavu aldziņu...

Vulgāri
09:20 | 06/03/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Katram pilsonim ir jāmaksā nodokļi. Tā nav jūsu nauda. Beidzot vulgarizēt valsts vai pašvaldības naudu!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki