Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Leļļu teātris nedēļas nogalē aicina uz izrādēm par ruksīšiem


atlikušas 250 zīmes


Leļļu teātris nedēļas nogalē aicina uz izrādēm par ruksīšiem

Autors: Gundars Čiževskis, Liepājas Leļļu teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs
Piektdienā, 26. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas Leļļu teātris

Sestdien, 27.aprīlī, pulksten 12 Liepājas Leļļu teātris aicina apmeklēt izrādi "Trīs Ruksīši", bet svētdien, 28.aprīlī, pulksten 12 – izrādi "Kā Ruksītim gāja".

Izrāde "Trīs Ruksīši" ir par trīs brāļu brālību. Par viņiem – Nif-nifu, Nuf-nufu un Naf-nafu – klīst leģendas. Viņu brālība ir neuzveicama, lai gan reizēm neticība, ietiepība un slinkums cenšas to izjaukt. "3R" brālība atgādina – ja esi nokļuvis briesmās, nepadodies. Palīdzēs brālis, tavs draugs, nevis kāds pūkains "draugs" vārdā Vilks.

Lomās Vija Mežale, Madara Enkuzena, Inga Dzintare, Pēteris Lapiņš. Režisore Laila Kirmuška, scenogrāfs Jānis Auniņš, leļļu mākslinieki – Dace Rožlapa un Māris Putniņš, komponists aranžētājs – Edgars Lipors.

Izrādē "Kā Ruksītim gāja" stāstīts par Ruksīti un viņa draugiem, kuri sadomāja uzcelt sev jaunu māju. Ar celšanu viņiem gāja visādi, viegli nebija. Netici? Pamēģini pats! Pagulēt, parotaļāties un paēst taču ir daudz jaukāk un vieglāk nekā strādāt. Un vienā tādā strādātnegribēšanas un atpūstiesgribēšanas brīdī Ruksītis nolemj doties prom no mājām pie saviem meža radiem. Gribi zināt, kā Ruksītim gāja? Nāc un noskaties izrādi.

Lomās Vija Mežale, Denisa Braša un Ingars Gudermanis, režisore Dace Skadiņa, mūzikas autors Atvars Sirmais, mākslinieks un scenogrāfs – Didzis Paeglis, leļļu mākslinieces Madara Mieriņa un Aija Krūma, butafori – Uldis un Lāsma Vaiči.

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē, darbdienās Leļļu teātra birojā (3.stāvā) vai arī rezervēt, zvanot pa tālruni 26594529.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki