Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Līdz pirmdienai var pieteikt projektus kultūras gada balvai


atlikušas 250 zīmes


Līdz pirmdienai var pieteikt projektus kultūras gada balvai (3)

Trešdienā, 23. janvārī, 2019 | BIRKAS: Gada balva kultūrā , Kultūras pārvalde
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pašvaldība atgādina, ka vēl līdz pirmdienai, 28.janvārim, ikviens var iesniegt savu pieteikumu Liepājas kultūras gada balvai.

Lai novērtētu un izteiktu atzinību labākajiem Liepājas kultūras dzīves notikumiem, Liepājas kultūras pārvalde februāra vidū rīkos svinīgo apbalvošanas ceremoniju "Liepājas kultūras gada balva 2018" un līdz 28. janvārim aicina pieteikt pretendentus, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, radošumu un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā). Tāpat pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos utml.). Pretendents var balvas saņemšanai izvirzīt arī pats sevi.

Liepājas kultūras balvas galvenais uzdevums ir novērtēt tos kultūras notikumus un cilvēkus, kas veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī izcelt jaunas un radošas idejas Liepājas kultūrā. Iesniegtos darbus vērtēs īpaši izveidota žūrijas komisija.

Atbilstoši nolikumam pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Liepājas pilsētas mājaslapā.

Šogad Kultūras balva tiks pasniegta jau astoto reizi. Gadu gaitā Liepājas Kultūras balva kļuvusi par pilsētas kultūras dzīves sastāvdaļu un nozīmīgu izcilības un kultūras kvalitātes izaugsmes veicinātāju. Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija notiks 14. februārī koncertzālē "Lielais dzintars".


Sludinājums

Raķete
14:18 | 23/01/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Grandiozā jaungada uguņošana!

Janka
14:54 | 23/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Noteikti jāiesaka kāda no izcilajām Liepājas teātra izrādēm, Džilindžera šedevri bija grandiozi

nē nu jā
01:09 | 24/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

projektus?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki