Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Līdzfinansējumu saņems 18 Kultūras projekti


atlikušas 250 zīmes


Līdzfinansējumu saņems 18 Kultūras projekti (1)

Piektdienā, 16. martā, 2018 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , projekti , konkurss
Izdrukāt Ziņot

20.februārī noslēdzās projektu iesniegšana Liepājas Kultūras pārvaldes organizētajā kultūras projektu konkursā 2018. Kopumā tika saņemti 63 projektu pieteikumi.

No tiem visvairāk pieteikumu saņemts mūzikas un dejas, kā arī starpdisciplinārās nozarēs, informē Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.
 
Kultūras projektu konkursa vērtēšanas komisija 14. martā izvērtēja iesniegtos projektu pieteikumus, piešķirot līdzfinansējumu 18 projektu pieteikumu iesniedzējiem. Ar atbalstīto projektu sarakstu var iepazīties interneta lapā www.liepajaskultura.lv sadaļā “Projekti”.

Kopējā summa, kas tiek prasīta projektu realizācijai ir 160 436,25 eiro, kas teju 4 reizes pārsniedz pieejamo finansējumu – 40 000 eiro.

Vēstules par noraidītajiem projektu pieteikumiem tiks sagatavotas un nosūtītas uz iesniedzēju norādītajām adresēm pa pastu. Līdzfinansējuma līgumi tiks sagatavoti un nosūtīti pa pastu līdz 23. martam. Parakstot līgumu par līdzfinansējumu, jāiesniedz piešķirtā līdzfinansējuma izlietojuma tāme.

Projektu konkursa komisiju šogad pārstāvēja komisijas priekšsēdētājs – Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns, savukārt komisijas locekļi –  Linda Markus Narvila, Inguna Tomsone, Astra Dzērve, Zanda Borga, Andris Vītoliņš, Mārtiņš Feldmanis un Dace Bluķe.

Kā ziņots iepriekš, Liepājas Kultūras pārvaldes izsludinātā projektu konkursa prioritāte ir Latvijas valsts simtgades notikumu daudzveidība un kvalitatīva kultūras pasākumu un norišu sagatavošana un īstenošana Liepājā. Projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Liepājas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu dažādās kultūras nozarēs.

2018.gadā projektu konkurss tiek izsludināts vienu reizi, nosakot projektu realizēšanas periodu no 2018. gada 27.marta līdz 2019.gada 26. martam. Finansējuma apjoms vienam projektam ir no 500  līdz 5000 eiro.


Sludinājums

gribas baltu gulbju
13:13 | 17/03/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Maz informācijas, cik nozīmīgi tie kultūras projekti par godu simtgadei ir citās pilsētās, novados, reģionos, bet, tā vien izklausās, ka Liepāja to simtgadi vienkārši nolēkās uz skatuvītēm, jo stāv rakstīts, ka lēmējiem tie nozīmīgākie Liepājai un tās kultūrai šķituši atkal ``danči un mūzika``. Bet gribējās - baltu gulbju. Kādu Baltijas ceļu (ja ne Baltijas, tad vismaz Latvijas pilsētu, novadu, ciemu ceļu, ar brāļa roku sajūtu, ar pleca sajūtu). Kādu barikādi - vismaz ugunskuru. Kaut svecīti, bet kopā ar brāli. Mums tā pietrūkst brāļu un māsu, māsīnu un bāliņu pleca, bet mēs tikai tērējamies ieskolotai uzdancošanai. Nav jau tāds dancis slikta lieta - bet ja tas vienīgi? Uzdancojam, paklimperējamies un atkal katrs savā lepnajā bisnesu, darba meklējumu, citu zemju meklējumu, tiesu klapatu, vēlēšanu un citu naudas kašķu vientulībā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki