Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lielajā dzintarā" būs Akurateres un Kulakova jubilejas koncerts


atlikušas 250 zīmes


"Lielajā dzintarā" būs Akurateres un Kulakova jubilejas koncerts

Autors: Una Griškeviča
Otrdienā, 09. oktobrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Lielais Dzintars , Ieva Akurātere , Juris Kulakovs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Matīss Markovskis

Svētdien, 21.oktobrī, koncertzālē "Lielais dzintars"  izskanēs Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas koncerts "Gandrīz tautas dziesma".

Divu šā gada jubilāru – Ievas Akurateres un Jura Kulakova – 60 gadu jubilejas koncerttūres "Gandrīz tautas dziesma" atklāšanas koncerts jau 5.oktobrī piedārdināja skatītāju pārpildīto Vidzemes koncertzāli "Cēsis".

Tajā piedalījās ne tikai abi jubilāri un grupa "Pērkons", bet arī īpašie viesi – Nacionālās operas solists un kādreizējais grupas dalībnieks Nauris Puntulis un perkusionists Matīss Akuraters, klausītājiem piedāvājot dziesmas no visu grupas pastāvēšanas gadu repertuāra: "Mūžs", "Liepiņa, māsiņa", "Dzīves pulkstens", "Lampas un zvaigznes", "Vanags", "Kas kait Rīgas meitiņām", "Reiz zaļoja jaunība", "Mīlestībā viļņo krūts", "Baletomānija" un "Mana dienišķā dziesma", bet otrajā – grupas lielākos hītus "Labu vakar", "Sapumpurots zars", "Kāzas", "Pie baltas lapas", "Zaļā dziesma", "Actiņas", "Mēs pārtiekam viens no otra", "Slidotava", "Gandrīz tautasdziesma" un "Ballīte".

Atklāšanas koncertā zālē virmoja ļoti pozitīva un pacilāta gaisotne, klausītāji vairākkārt cēlās kājās, lai aktīvi dejotu un dziedātu līdzi, bet pašās beigās pieprasītu neiztrūkstošo "Pērkona" koncertu sastāvdaļu – dziesmu "Balāde par gulbi" un beigās sarīkojot kārtīgas ovācijas, kas ilga vismaz piecas minūtes.

Pēc koncerta mākslinieki un viesi svinēja grupas "Pērkons" jaunā studijas albuma "7–os no rīta" iznākšanu un visi interesenti varēja tikt pie mākslinieku autogrāfiem.

Tikpat pacilājoši solās būt arī tūres "Gandrīz tautas dziesma" nākamie koncerti – 20.oktobrī Ogres Kultūras centrā, 21.oktobrī Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars",  26.oktobrī – Ādažu Kultūras centrā, 3.novembrī – Valmieras Kultūras centrā 11.novembrī Talsu Tautas namā, 16.novembrī – VEF Kultūras pilī un 2.decembrī – Alūksnes kultūras centrā. Biļetes – "Biļešu paradīzē".

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki