Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lielajā dzintarā" uzstāsies izcili Eiropas pūšaminstrumentālisti


atlikušas 250 zīmes


"Lielajā dzintarā" uzstāsies izcili Eiropas pūšaminstrumentālisti

Otrdienā, 02. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , koncerts , LSO
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 13.oktobrī, pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri uzstāsies pieci izcili koka pūšaminstrumentu spēles meistari.

Tie ir Paolo Tabalione (flauta, Austrija, Itālija), Eva van Grinsvena (saksofons, Nīderlande), Gregors Vits (oboja, Vācija), Karels Dohnals (klarnete, Čehija) un Pēters Sarapū (fagots, Igaunija).

 Programmā Karla Fīlipa Emanuela Baha Koncerts obojai un Koncerts fagotam (oriģināli flautai, Pētera Sarapū pārlikums), Fransuā Devjēna Koncerts flautai, Karla Marijas fon Vēbera Concertino un Franka Martēna Balāde altsaksofonam.

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena – 5 eiro, studentiem, skolēniem un pensionāriem – 3 eiro.

Koncerts Koku simfonijas ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) rīkotā V Starptautiskā koka pūšaminstrumentu simpozija noslēguma koncerts.

Simpozijs notiek Rīgā, JVLMA, un Liepājā no 8. līdz 13. oktobrim. Simpozija īpašie viesi ir vieni no Eiropas meistarīgākajiem koka pūšaminstrumentālistiem, kuri ir ne tikai izcili solisti, bet arī mācībspēki Eiropas mūzikas augstskolās. Viņu vadībā Rīgas un Liepājas jaunajiem mūziķiem būs iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs, pilnveidojot savas muzikālās prasmes.

Koncertu rīko Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri. Koncerts notiek, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda, "Erasmus+", "Lielais dzintars" un Meklenburgas-Priekšpomerānijas augstskolu kontaktbiroja atbalstam.

Vairāk par simpoziju un viesmūziķiem lasiet www.jvlma.lv, informē simpozija mākslinieciskais vadītājs, klarnetists un diriģents Guntis Kuzma.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki