Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā spriedīs par kultūru "kā pilsētas magnētu"


atlikušas 250 zīmes


Liepājā spriedīs par kultūru "kā pilsētas magnētu" (2)

Trešdienā, 14. septembrī, 2016 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Ideju siltumnīca , Atis Egliņš-Eglītis
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 23.septembrī, pulksten 15 Karostas ūdenstornī notiks domnīcas "Ideju siltumnīca" sanāksme par tēmu "Pilsētas magnēts – krāsaināka kultūras ikdiena".

Par aģentūru LETA informēja Liepājas kultūras pārvaldes starptautisko sakaru un kultūrpolitikas projektu vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

Domnīcā mākslinieks Kaspars Lielgalvis uzstāsies ar stāstu par tukšām telpā kā priekšrocību, kas paver iespējas radošumam pilsētā, un prezentēs jauna kultūras pasākumu kalendāra tapšanu internetā. Urbānists Jonass Bīhels analizēs kultūras klātbūtnes nozīmi publiskajā telpā un tās ietekmi uz pilsētas attīstību, bet kinorežisors Dāvis Kaņepe atbildēs uz jautājumu, "par ko ir vērts padomāt, pirms sākt publiskas kultūras telpas vai festivāla darbību".

Domnīcā paredzētas kultūras praktiķu prezentācijas un dalībnieku paneļdiskusija par kultūras attīstības perspektīvām Liepājā.

Domnīcu cikls "Ideju siltumnīca" ir jauna Liepājas pašvaldības 2016.gada iniciatīva, kuras laikā ar dažādām aktivitātēm pilsētnieki tiek iesaistīti radošas un atvērtas Liepājas veidošanā.


Sludinājums

apjuku
10:56 | 14/09/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

kad tad tas pasākums - sestdien vai 23.septembrī, kas ir piektdien?

es arī
23:05 | 14/09/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

apjuku - pie ``krāsaināka kultūras ikdiena``. Pirmā doma - strauji progresējošā ķēpātāju ``kultūras ikdiena``. Ej kur iedams - acīs lien. Un atgrūž. Nevis pievelk. Bet - kas ir, tas ir - bezlogu, bezjumtu, tumšu un pamestu telpu mākslai piestāv.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki