Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Kultūras balvai šogad 19 pretendenti


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Kultūras balvai šogad 19 pretendenti (5)

Otrdienā, 11. februārī, 2014 | BIRKAS: Kultūras balva , Kultūras pārvalde , Juris Jirgens
Izdrukāt Ziņot
"Kultūras balvas 2012" laureāti.
"Kultūras balvas 2012" laureāti.
FOTO: Edgars Pohevičs

Apbalvojumam "Liepājas Kultūras balva 2013" pavisam ir 19 pretendenti, kuru likteni izlems 18.februārī Liepājas pārstāvniecībā Rīgā.

Tur tiks sasaukta vērtēšanas komisija, lai noteiktu balvas ieguvēju un piešķirtu naudas prēmiju, informēja Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Starp balvas pretendentiem ir gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Pieteikumus balvai varēja iesniegt līdz 13.februārim Liepājas Kultūras pārvaldē. Balvu fonds ir 4200 eiro, ieskaitot nodokļus. Balvu var saņemt viens vai vairāki pretendenti.

Kā jau iepriekš vēstīts, Liepājas Kultūras balva šogad tiks pasniegta jau trešo gadu pēc kārtas, nosakot izcilāko veikumu vai notikumu kultūrā 2013.gadā, kas ļāvis Liepājas vārdam izskanēt Latvijas un starptautiskā mērogā, kā arī par jaunām un radošām idejām, kas nostiprina Liepājas kā radošas kultūras pilsētas tēlu Latvijā un ārpus tās robežām.

Lai nodrošinātu Liepājas Kultūras balvas objektivitāti un neatkarību, vērtēšanas komisijas sastāvā pieaicināti tādi speciālisti kā Latvijas Nacionālās bibliotēkas vadītājs Andris Vilks, kordiriģents Māris Sirmais, kinokritiķe Dita Rietuma, interneta žurnāla "Satori" galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins, savukārt no Liepājas komisijas sastāvā darbosies laikraksta "Kurzemes Vārds" pielikuma "Kultūras Pulss" redaktore Anda Pūce un Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja pienākumu pildītājs Juris Jirgens. Komisijas priekšsēdētājs ir Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, sporta un kultūras jautājumos Vilnis Vitkovskis.

Liepājas Kultūras balvas ieguvējs tiks paziņots 28.februārī plkst.17 svinīgā apbalvošanas pasākumā, kas notiks Liepājas muzejā.


Sludinājums

???
15:31 | 11/02/14
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kas ir Pūce un kas ir Kultūras Pulss?

nu nu
15:46 | 11/02/14
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

"...kuru likteni izlems 18.februārī Liepājas pārstāvniecībā Rīgā." Šis teksts skan vājprātīgi dramatiski. Nav nedaudz pārspīlēts/pārvērtēts?

Nu
16:38 | 11/02/14
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

tas jau irliepaja stilā!

Viedoklis
16:50 | 11/02/14
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Domāju, ka Pūce ir absolūti neradoša, lai veidotu tik radošu pielikumu. Kultūras Pulss pašlaik neatspoguļo Liepājas radošo garu un kultūras problēmas, novitātes no iekšpuses. Viņa pielikumu veido garlaicīgu, izskatās pēc ķeksīša varianta. Man nepatīk.

Pūce
18:03 | 11/02/14
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Kas es esmu?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki