Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas Leļļu teātri turpmāk vadīs Lelde Vīksna


atlikušas 250 zīmes


Liepājas Leļļu teātri turpmāk vadīs Lelde Vīksna (9)

Pirmdienā, 09. maijā, 2016 | BIRKAS: Rihards Belte , Lelde Vīksna , Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Pašvaldības SIA "Liepājas Leļļu teātris" vadītājam Rihardam Beltem beigušās amata pilnvaras, tādēļ no pirmdienas, 9. maija, par leļļu teātra vadītāju kļuvusi Lelde Vīksna.

Kopumā iekšējās atlases procesā tika izskatītas un izvērtētas piecas kandidatūras, bet augstāko vērtējumu saņēma un līdz ar to par atbilstošāko vadītāju tika izraudzīta Lelde Vīksna. L. Vīksnas līdzšinējā darba pieredze ir saistīta ar kultūrpolitiku un dažādu kultūras projektu organizēšanu un realizēšanu, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Jauns SIA "Liepājas Leļļu teātris" vadītājs bija nepieciešams, jo līdzšinējam direktoram Rihardam Beltem beidzās pilnvaru termiņš un ņemot vērā to, ka R. Beltem nav iegūta amata pienākumu veikšanai nepieciešamā augstākā izglītība, sadarbību nebija iespējams turpināt. Kā paredz likuma "Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldes likums" 31.panta 4. daļa – kapitālsabiedrībā par valdes vai padomes locekli nedrīkst izvirzīt personu, kurai nav augstākās izglītības. Tāpat šī likuma 66. pants paredz to, ka kapitālsabiedrībā tiesības pieņemt lēmumu par valdes locekļu un valdes priekšsēdētāja ievēlēšanu un atsaukšanu ir dalībnieku sapulcei, tādēļ domes lēmums nav nepieciešams.

"Vēlos izteikt pateicību līdzšinējam Liepājas Leļļu teātra vadītājam Rihardam Beltem par ilgstošo sadarbību. Augstu novērtēju R. Beltes paveikto, īpaši vēlos pateikties par nesavtīgo un aizrautīgo interesi visu šo gadu garumā organizējot un aktīvi darbojoties gan lugu uzvešanā, gan dažādu oriģinālprojektu realizēšanā un vadīšanā," norādīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis.

R. Belte Liepājas Leļļu teātrī darbojies kopš tā pirmsākumiem – 1989.gada. Kopš 1999. gada "Liepājas Leļļu teātris" ir Liepājas pašvaldības SIA. "Liepājas Leļļu teātris" palīdz attīstīt bērnu un jauniešu radošās spējas, piedāvājot daudzveidīgu repertuāru, dažādas teātra formas un piedalās pilsētas, Kurzemes, Latvijas publiskajos pasākumos, starptautiskos festivālos un organizē projektus. 


Sludinājums

NeRunā Liepāja
12:31 | 09/05/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

...

pensija
12:44 | 09/05/16
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Neviens nevar piespiest Belti tadā vecumā stāties augstskolā!

s
14:23 | 09/05/16
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Nu tad lai sēž mājās un skatās televizoru. Likums jāievēro visiem. s

Bijusie
13:01 | 09/05/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Tad jau Lita kā režisore arī vareetu posteni atstaat

Bite
13:27 | 09/05/16
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Cerams, ka Leļļu teātrī ienāks sveigākas vēsmas.

Suns
13:39 | 09/05/16
ZIŅOT
(-10)
(10)
+

Kā kultūras pārvaldes vadītāja nevilka, bet tik ļoti gribējās atpakaļ pie kultūras siles, ka gatava pat leļļu teātri vadīt

ups
14:08 | 09/05/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ups..

Kaķis
15:46 | 09/05/16
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Nu, Lelde, lai izdodas! Leļļu teātris pelnījis krietnu uzrāvienu un vismaz to, lai liepājnieki zina, ka tāds vispār eksistē! Un lūdzu, netaisiet Ielu teātru festivālā tos savus muļķīgos atklāšanas uzvedumus, no kuriem metas kauns. Labāk parādiet publiski kādu savu izrādi!

JV
16:26 | 09/05/16
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Apsveicu , Lelde, ar jaunu darbu! Lai veicas!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki