Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas teātrī pēdējo reizi tiks spēlēta izrāde "Bella Figura"


atlikušas 250 zīmes


Liepājas teātrī pēdējo reizi tiks spēlēta izrāde "Bella Figura" (2)

Trešdienā, 27. februārī, 2019 | BIRKAS: teātris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Piektdien, 15.martā, Liepājas teātrī pēdējo reizi tiks spēlēta izrāde "Bella Figura". Režisors Dž. Dž. Džilindžers šim iestudējumam deva žanrisko apzīmējumu – attiecību diskrētais šarms.

Tieši par attiecību līkločiem ir šī franču dramaturģes Jasmīnas Rezā luga, informē Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

J. Rezā savās lugās runā par mūsdienu cilvēku vājībām, liekot pasmieties pašiem par sevi, tai pat laikā preparējot viņu sarežģīto jūtu pasauli. Pati būdama aktrise, savos darbos dāvā aktieriem lieliskas lomas, sulīgas frāzes un trāpīgus monologus.

Izrādē piedalās aktieri – Agnese Jēkabsone, Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Kaspars Gods, Anda Albuže.

Pavasara vakars. Automašīna. Andrea un Boriss. Viņi abi atbraukuši pavakariņot uz restorānu, kuru ieteikusi Borisa…sieva. Fransuāza un Ēriks. Un Ērika māte Ivonna. Visi ieradušies, lai restorānā nosvinētu Ivonnas dzimšanas dienu. Restorāna stāvvietā šie cilvēki nejauši satiekas un vakaru pavada kopā. Turklāt izrādās, ka daži no viņiem ir jau pazīstami.Attiecības ne vienmēr ir vienkāršas.

"Lai cik sarežģītas reizēm ir situācijas, no tām jāprot izkļūt, saglabājot cieņu, šarmu un eleganci – tā jau arī ir tā Bella Figura," pēc pirmizrādes teica aktrise A. Jēlabsone.

Šajā sezonā Liepājas teātris ik mēnesi centrā izvirza vienu iestudējumu – mēneša izrādi – uz kuru skatītāji biļetes var iegādāties par lielisku cenu. Tieši iestudējums "Bella Figura" ir iekļauts marta īpašajā piedāvājumā!


Sludinājums

????
13:45 | 27/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tizls nosaukums gan

Hai!
09:02 | 09/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Uz skatuves pīpē , bezkaunīgi lamājas ,ne ir skaistas dekorācijas , ne lugas saturs , tāds pārsvarā ir 'Džilindžers! ŠIBPOTREB! Negribas iet uz teātri ,jo to zaņķi jau redzam ikdienā! Cilvēkiem ir vajadzīgs veselīgs humors! Nevis rupjības!,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki