Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LiepU konferencē būs seminārs par kultūrprocesiem Liepājā


atlikušas 250 zīmes


LiepU konferencē būs seminārs par kultūrprocesiem Liepājā

Pirmdienā, 11. martā, 2019 | BIRKAS: Edgars Lāms , konference , LiepU
Izdrukāt Ziņot

14. un 15.martā Liepājas Universitātē (LiepU) notiks 25. starptautiskā zinātniskā konference "Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā".

Tā tiek rīkota sadarbojoties trim universitātēm – Liepājas Universitātei, Latvijas Universitātei un Vītauta Dižā universitātei (Lietuva), informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Konferences plenārsēdē, kuru vadīs profesors Edgars Lāms, uzstāsies teātra zinātniece un kritiķe Silvija Radzobe un filozofe Skaidrīte Lasmane, bet 24 konferences sēdēs divu dienu garumā referēs gandrīz simts zinātnieku no Latvijas un Lietuvas.

Šī gada konferences novitāte ir seminārs "Kultūrpolitika un kultūrprocess Liepājā: iespējas un problēmas", kurš notiks 14.martā pulksten 17 Liepājas Universitātes 227. auditorijā. Seminārā savu vīziju par kultūrpolitiku Liepājā paudīs pārstāvji no Liepājas Kultūras pārvaldes, Liepājas muzeja, Liepājas teātra, koncertzāles "Lielais dzintars" un Liepājas Universitātes, savukārt semināra dalībnieki tiks laipni aicināti piedalīties diskusijā un visiem kopā meklēt Liepājai labākos ceļus kultūrvides pilnveidošanai.

Konferences noslēgumā 15.martā pulksten 16.30 327. auditorijā notiks Janīnas Kursītes grāmatas "Dainu kodekss" atvēršana.

Konferences rezultātā, kā parasti, taps zinātnisko rakstu krājums "Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā", kas ir iekļauts EBSCO datubāzē.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki