Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV aicina uz Jevgēnijas Epšteinas koncertu


atlikušas 250 zīmes


LMMDV aicina uz Jevgēnijas Epšteinas koncertu

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 12. februārī, 2019 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , koncerts , Lielais Dzintars , meistarklase
Izdrukāt Ziņot

LMMDV trešdien, 13. februārī, pulksten 18 Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa ielā 11/15) aicina uz vijoļspēles virtuozes no Horvātijas Jevgēnijas Epšteinas simfoniskās mūzikas koncertu.

Koncertā piedalīsies Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Simfoniskais orķestris un diriģents Reinis Lapa. Koncerta solisti būs Jevgēnija Epšteina (vijole), Annija Endija Kolerta (vijole), Elīza Vīksne (oboja) un Mārtiņš Knets (bastrombons).

Jevgēnija Epšteina ir izraēļu vijolniece, šobrīd dzīvo Horvātijā un strādā Splitas Mākslu akadēmijā. Vijolniece ir dažādu starptautiski prestižu konkursu uzvarētāja un festivālu dalībniece. Kā soliste uzstājusies kopā ar Bukarestes filharmonijas simfonisko orķestri, Zadaras kamerorķestri, Splitas simfonisko orķestri un citiem kolektīviem, vadījusi meistarklases kameransambļu un vijoļspēlē Prāgas Mūzikas akadēmijā, Starptautiskajā vasaras mūzikas akadēmijā Horvātijā, Ķīnā, Latvijā, Rīgā, Bulgārijā un citur.

Vijolniece Annija Endija Kolerta ir Jevgēnijas Epšteinas bakalaura studiju vijoļspēlē un Melngaiļskolas absolvente. Šobrīd strādā Ļubļanas Filharmonijas simfoniskajā orķestrī.

Obojiste Elīza Vīksne pagājušajā gadā absolvēja Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu. Šobrīd mācās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, savukārt bastrombonists Mārtiņš Knets mācās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas 4. kursā.

Jau otrdien, 12.februārī, koncertzāles “Lielais dzintars” telpās notiks Jevgēnijas Epšteinas meistarklases. Pasākumus atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Liepājas Kultūras pārvalde.

Ieeja koncertā ir bez maksas!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki