Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LMMDV uzvedums izskanēs Latvijas Nacionālajā bibliotēkā


atlikušas 250 zīmes


LMMDV uzvedums izskanēs Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Ceturtdienā, 14. martā, 2019 | BIRKAS: koncerts , mūzikas vidusskola
Izdrukāt Ziņot

10 aprīlī pulksten 18 Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, būs iespēja redzēt un dzirdēt Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas koncertuzvedumu "Sēd uz sliekšņa pasaciņa".

Koncertuzvedums ļaus izbaudīt bērnības elpu gan lieliem, gan maziem. Tēlaina mūzika ar animētiem video projekciju fragmentiem ikvienam ļaus iejusties latviešu multfilmu tēlos.

Uzvedumā varēs vērot un klausīties visiem iemīļotas Renāra Kaupera, Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Jura Kulakova un Valta Pūces dziesmas no latviešu animācijas filmām "Joka pēc alfabēts", "Kabata", "Laimes lācis", "Ness un Nesija", "Zaķīšu pirtiņa", "Sēd uz sliekšņa pasaciņa" un citām multiplikāciju filmām.
Koncertuzveduma "Sēd uz sliekšņa pasaciņa" solisti būs Latvijā pazīstamā dziedošā aktrise Zane Dombrovska un dziedātājs Andris Ērglis.

Koncertā piedalīsies 8. Pasaules koru olimpiādes čempions "Grand Prix" ieguvējs starptautiskajos konkursos "Slovakia Cantat 2017", "Kaunas Cantat" un "Šiauliai Cantat 2011", kā arī 1. vietas ieguvējs 58. starptautiskajā Eiropas jauniešu mūzikas festivālā Nērpeltā (Beļģija) – Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas meiteņu koris un diriģents Andris Kontauts, kā arī ritma grupa pianista Normunda Kalniņa vadībā.

Koncertuzvedums pirmizrādi piedzīvoja Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" un guva nedalītu mazo un lielo skatītāju atzinību.

Biļetes uz koncertuzvedumu "Sēd uz sliekšņa pasaciņa" ir nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā: www.bilesuparadize.lv.

Papildus informējam, ka laika posmā no 29. marta līdz 30. aprīlim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā varēs apskatīt Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas konceptizstādi "Es būšu...!" (tostarp piedalīties meistarklasēs, muzikālajos vakaros un mākslas performancēs), kas veidota, lai iepazīstinātu ar plašajām iespējām kvalitatīvi apgūt mākslas un mūzikas izglītību, kā arī apliecinātu skolas mūsdienīgumu, radošumu un profesionalitāti.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki