Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mairita Solima iekāro un nopērk Mārtiņa Krūmiņa gleznu


atlikušas 250 zīmes


Mairita Solima iekāro un nopērk Mārtiņa Krūmiņa gleznu (7)

Pirmdienā, 22. jūlijā, 2013 | BIRKAS: Mārtiņš Krūmiņš , izstāde , Promenade Hotel
Izdrukāt Ziņot
Mārtiņš Krūmiņš un Mairita Solima ar iegādāto gleznu.
Mārtiņš Krūmiņš un Mairita Solima ar iegādāto gleznu.
FOTO: irliepaja.lv

Uzņēmējas, viesnīcu "Gutenbergs" un "Mārcienas muiža" īpašnieces Mairitas Solimas uzmanību, viesojoties Liepājā, piesaistījušas mākslinieka Mārtiņa Krūmiņa gleznas.

Kā portālam sacīja Solima, apskatot viesnīcā "Promenāde" nesen atklāto Mārtiņa Krūmiņa gleznu izstādi "Sēņu vīns", viņas uzmanību piesaistījis darbs "Uz upes".

"Šo gleznu nevarēju nenopirkt," Solima priecīgi atzina, neslēpjot gan, ka samaksājusi par to diezgan ievērojamu summu – "ar četriem cipariem".

Mārtiņa Krūmiņa pirmā gleznu personālizstāde Liepājā – "Sēņu vīns" – apskatāma līdz 3.septembrim.


Sludinājums

Zane
13:45 | 22/07/13
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Vai tiešām par katru lietu, ko nopērk viena privātpersona no otras privātpersonas ir jāziņo?Mēs katrs kaut kas esam - Solimas kundze ir uzņēmēja, es esmu studente, kāds cits ir traktorists. Vai arī mūsu pirkumi būs portāla uzmanības vērti? Ierosinu jaunu rubriku - katru dienu kādas citas profesijas vai nodarbosanās pārstāvja pirkumi, varētu būt interesanti :)

Zane
16:31 | 22/07/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Novērtējot ziņas svarīgumu,ar nepacietību gaidīšu to parādāmies arī lielajos Latvijas un starptautiskajos mēdijos :)

Zanei
14:58 | 22/07/13
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Šķiet, ka Jums, Zanīt, ir visai vājšs priekšstats par to, kas ir ziņa un kāpēc tā nonāk medijos. Šajā gadījumā es pat teiktu, ka ziņa ir par maz izmantota, jo to varēja izvērst - M.Krūmiņš ir liepājnieks, ja viņa gleznas pērk Latvijā pazīstami uzņēmēji, tas nozīmē, ka tās tiek novērtētas ne tikai no mākslas ekspertu, bet arī no komerciālās puses. Pirmkārt, tas ir pretarguments tiem, kuri uzskata, ka mākslinieki ir kaut kas līdzīgs ubagiem un ka kultūra ir nasta darbaļaudīm. Otrkārt, tas ir apliecinājums tam, ka Liepājā vajadzīgs vairāk izstāžu zāļu, galeriju. Tas piesaistīs gan inteliģentākus tūristus, gan arī maksātspējīgākus cilvēkus, kuri varētu ieinteresēties par Liepājas maķslinieku, amatnieku un Mākslas skolas audzēkņu darbiem. Viss ir kopsakarā. Neba tikai Metalurgs un kriminālziņas ir aprakstīšanas vērtas.

S
13:50 | 22/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Solimas kundze ir Rīgas viesnīcas Gutenbergs īpašniece.

mākslas mīļotājs Zanei
00:52 | 23/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

patiesībā ievērības cienīgs, ekstraordinārs notikums, ņemotvērā to, cik reti Liepājā šādas ar mākslu saistītas transakcijs notiek un to cik vispār maza ir liepājnieku interese par mākslu. Nu jā -glenu iegādājās rīdzeniece...:)

No vietas
07:51 | 01/08/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Liepājnieku interese par mākslu ir liela, tāpat kā liepājnieku izpratne par mākslu ir liela, diemžēl liepājnieku pirktspēja ir viena no mazākām valstī.

s
18:11 | 26/01/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

ja zane, kaa studente, nopirks vairaaku tuukstoshu veertu gleznu, par to arii rakstiis, nav shaubu...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki