Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mākslas forumā koncerts ģimenēm "Meža dziesmas"


atlikušas 250 zīmes


Mākslas forumā koncerts ģimenēm "Meža dziesmas"

Autors: Santa Margeviča, SIA "Lielais Dzintars" sabiedrisko attiecību vadītāja
Trešdienā, 15. augustā, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , Mākslas forums , koncerts
Izdrukāt Ziņot

30. septembrī pulksten 11 bērni kopā ar vecākiem Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" aicināti uz sirsnīgu "Baltā vilka trio" koncertuzvedumu "Meža dziesmas".

Koncertā ģimenēm būs iespēja ne vien klausīties, bet arī aktīvi līdzdarboties – saņemt "Baltā vilka brālības" zīmogus, zīmēt, krāsot, minēt mīklas un dziedāt. Koncerts notiks mūsdienu mākslas festivāla "Liepājas Mākslas forums" ietvaros.
Koncertuzveduma programma tapusi, komponistam Edgaram Raginskim iedvesmojoties no Jāņa Baltvilka dzejas – sirsnīgas mīlestības pret apkārtējo dabu, labestības, iejūtības un cieņas. Dziesmas ar Jāņa Baltvilka vārdiem dziedās aktrise un modes māksliniece Madara Botmane, saksofonu spēlēs Arvīds Kazlausks, bet klavieres – Rihards Plešanovs. Sadarbībā ar mākslinieci un dizaineri Madaru Krieviņu tapusi koncertprogrammas vizuālā identitāte, bet Madara Botmane radījusi "Meža dziesmām" pieskaņotus tērpus.

"Baltvilka dzejas uzburtā spilgtā tēlainība ir īpaši svarīga bērnu fantāzijas rosināšanai, kad 21. gadsimtā arvien lielāka bērnības daļa tiek pavadīta moderno tehnoloģiju ielenkumā. Līdzšinējā koncertpieredze liecina, ka Madaras dziedātās dziesmas iet pie sirds gan jaunajiem klausītājiem (sākot no 4  gadu vecuma), gan viņu vecākiem un vecvecākiem," uz koncertu aicina komponists Edgars Raginskis.

"Baltā vilka trio" dibināts 2016. gada augustā, un pēc veiksmīgas uzstāšanās "Jāņa Baltvilka balvas 2017" pasniegšanas ceremonijā pieņemts lēmums izveidot kvalitatīvu pilnmetrāžas koncertprogrammu, kas paredzēta bērniem un pusaudžiem.

Pasākumu mūsdienu mākslas festivāla "Liepājas Mākslas forums" ietvaros organizē "Lielais dzintars" sadarbībā ar "Latvijas koncerti". Aptuvenais koncerta ilgums – 50 minūtes. Biļetes par 5 eiro nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Apmeklētājiem tiek piedāvāta arī "Liepājas Mākslas foruma" kopbiļete, kas līdz 1. septembrim pieejama par īpaši labu cenu – 40 eiro par desmit pasākumiem.
Par "Liepājas Mākslas forumu"

Mūsdienu mākslas festivāls "Liepājas Mākslas forums" no 28. līdz 30. septembrim Liepājas koncertzālē piedāvās vairāk nekā desmit dažādu žanru notikumus un aicinās klātienē sastapt spilgtus māksliniekus no Latvijas un savu žanru līderus no ārvalstīm. Festivāls sola pārsteigt ar Eiropas un pasaules skatuves mākslas šedevriem, izpaužoties gan mūzikā un dejā, gan teātrī, kino, vizuālajā mākslā un vēl nepieredzētās dažādu žanru saplūsmēs. Festivālu organizē SIA "Lielais Dzintars", tas tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas pašvaldības un Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu. Visa festivāla programma pieejama mājas lapā lielaisdzintars.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki