Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Mākslas kolēģi" šajā pavasarī nāk klajā ar "Atkusni"


atlikušas 250 zīmes


"Mākslas kolēģi" šajā pavasarī nāk klajā ar "Atkusni" (17)

Autors: irliepaja.lv
Trešdienā, 03. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Mākslas kolēģi , muzejs , izstāde
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 5.aprīlī, pulksten 18 Liepājas muzeja pirmā stāva izstāžu zālēs gadskārtējo pavasara izstādi atklās biedrība "Mākslas kolēģi".

Biedrība "Mākslas kolēģi" jau piecus gadus rīko glezniecības izstādi – līdz šim ar nosaukumu "Pavasara atmoda" – kurā tika aicināti piedalīties Liepājas profesionālie mākslinieki, mākslas studenti un neprofesionāļi, biedrības biedri un "nebiedri".

Šogad, piedzīvojot pārmaiņas biedrības kolektīvā, jauns ir arī izstādes nosaukums – "Atkusnis".

"Mainoties gadalaikiem, ziemas salam un sniegiem seko atkusnis – sniega  un ledus blāķi pārvēršas mazās, burbuļojošās tērcītēs, rosinot dabas atmodu un plaukšanu. Arī cilvēku attiecībās mēdz būt sasalums un atkusnis. Mūsu grupas mākslinieki tiecas uz koleģialitāti, saprašanos, draudzīgumu. Pozitīvisms veicina sadarbību, radošu gaisotni, un jaunu mākslas darbu tapšanu," nosaukuma maiņu pamato biedrības vadītāja Ilze Eniņa.

Tāpat mainīts arī dalībnieku atlases princips, priekšroku dodot biedrības biedriem, kā arī pieaicinātajiem autoriem.

"Izstādes "Atkusnis" mērķis ir iepazīstināt pilsētas sabiedrību un viesus ar biedrības "Mākslas kolēģi" biedru, kā arī citu Liepājas profesionālo mākslinieku jaunākajiem darbiem, vienlaikus veicinot mākslinieku atpazīstamību, kā arī izglītojot sabiedrību mūsdienu mākslas izpausmēs un sniedzot iespēju novērtēt katra atsevišķa mākslinieka veikumu kopējā izstādes ainā. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja novērtēt mākslinieku pēdējo trīs gadu veikumu – glezniecības un grafikas tehnikās veidotus darbus, kā arī zīmējumus un dekoratīvo mākslu," pastāstīja Eniņa.

Darbus izstādei atlasījusi un tās tēlu atbilstoši koncepcijai veidojusi biedrības "Mākslas kolēģi" žūrijas komisija: izstādes koordinatore Liene Eltermane, Ilze Karlsone, Ilze Eniņa, Aldis Kļaviņš, kā arī pieaicinātais Jūrmalas mākslinieku biedrības pārstāvis Jānis Jēkabsons.

Izstādei iesniegtos darbus komisija vērtējusi, vadoties no izstādes tēmas un koncepcijas, autora radošās oriģinalitātes, izpildījuma kvalitātes un vizuālās mākslas laikmetīgajām tendencēm.

Izstādē kopumā ar 35 darbiem piedalās 18 mākslinieki, 14 no kuriem ir biedrības "Mākslas kolēģi" biedri.

Izstāde "Atkusnis" būs skatāma līdz 5. maijam.

NB! Izstādes atklāšanas laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos muzeja mājaslapā, sociālajos tīklos, masu medijos.

Sludinājums

Lai paši par sevi priecājas
09:40 | 03/04/19
ZIŅOT
(-7)
(11)
+

Kārtējais pensionāru un amatieru saiets, lai jau paši par sevi papriecājas.

pusrublis vai tikai dīvains?
11:25 | 03/04/19
ZIŅOT
(-9)
(9)
+

Pensionāri un amatieri nepatīk? Ka tik nīgri. Vai tad pats taisies jau pirms pensijas uz mūža māju? Tas jau garām nepaies. Un amatieris ir pilnīgi normāla būšana. Vai tad mēs katrs neesam amatieri savās nodarbēs? Par pikasiem un goijām jau arī gluži nepiedzimst. Viņu Augstības - Laikmets, Veiksme, Zvaigžņu Stāvoklis (un tikai daļiņa talanta) un tautas pašas viņus par Mūžīgiem Standartiem padara. Ej droši un priecājies līdzi! Savējie vismaz.

viens no pensionāriem
11:22 | 03/04/19
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

Anonīmajam bezdētājam viedoklis gatavs vēl pirms izstādes atklāšanas?!

esi
11:46 | 14/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

precīzi noraksturojis sevi un komentāru, cepuri nost

Re, kā!
14:46 | 03/04/19
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Franču mežģīnu šarms izspiedis liepājnieku gadskārtējo mākslas izstādi no izstāžu zāles?

Giru
17:16 | 03/04/19
ZIŅOT
(-2)
(14)
+

Tas labi, nebūs zāli jāpiepilda ar amatieru ķellējumiem. Iepriekšējos gadus izstāde nebija baudāma. Kauns, ka tā pozicionējās, ka Liepājas mākslinieku izstādē. Katra mājsamniece, kas gribēja ko uzkrāsot, tika izlikta pie izstādes sienas.

provinciāli
21:05 | 03/04/19
ZIŅOT
(-7)
(3)
+

Komentāri. Pasaulē ir gan profesionāļu, gan amatieru darbu izstādes. Pirmkārt, Liepājā nav smalks un mūsdienīgs izstāžzāļu komplekss, kur var izvietot pasaules līmeņa gleznas tā, kā tam reāli būtu jābūt. Tāds plašums nav nevienā mākslas galerijā pilsētā, tomēr izstādes notiek. Notiek arī vietējo mākslinieku, kā tas ir Lietuvā, Igaunijā. Āfrikā glezno brīvā dabā, uz sienām, vai visi ir profesionāļi? Tik sīkmanīgi komentāri atbilst vienīgi pašu provinces brašuļu izpratnei par cilvēka radošumu. Piedodiet, ja kāds aizvainojās. Parādiet vienu super tālu pasaulē aizlidojušu liepājnieka darbu, kuram tādas prestižas izstādes ir? Ku-kū, komentētāji... Ne jau no malas komentē. Savējie vien.

kāds tukšums
00:03 | 08/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

nu un kas no tā ka tālu aizceļojis,

galvenais taču ir tikt jebkādā vīzē paradīzē

Kii
10:05 | 04/04/19
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Liepājā nemaz nevajaga smalku izstāžu kompleksu. Nebūs ko ar to piepildīt. Liepājā ir tikai kādi trīs četri mākslinieki, kuru darbus nav kauns izstādīt.

pozitīvisms..
10:35 | 04/04/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

..veicina sadarbību..koleģialitāte, sapratne, draudzīgums..! 8 no 10 MK dibinātājiem ir atstājuši
šo grupu, pateicoties Eniņas valdības stilam un nepārspējamai augstprātībai..pers., kura beidzot tikusi pie varas un naudas parāda sevi visīstākajā gaismā. I.E.ir piemērs.

``lido doma zelta spārniem``
09:38 | 05/04/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

``Ja tev ir kolēģi, ienaidnieki tev nav vajadzīgi`` ;)

pozitīvismam ...
14:45 | 04/04/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Nu ar skaitļiem anonīmais komentētāj esat pāršāvis pār strīpu ... darboties nevienam nav liegts, tā kā neizplatiet melus! :)

mākslinieks
21:17 | 04/04/19
ZIŅOT
(-6)
(5)
+

Mākslas Kolēģus atstāja traču cēlājas un slinkas amatieres, kuras tagad skaidro savas attiecības sociālos tīklos. Skumji.

Arī mākslinieks
23:58 | 04/04/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Paldies Karlsonei par krāsaino izstādes plakātu! Pavasara spirgtums!

MiracleSpellHome@yahoo.com
07:14 | 09/04/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Dr. Miracle Herbal Medicine Is A Good Remedy For Herpes, I Was A carrier of Herpes and I saw a testimony on how Dr. Miracle, cure Herpes, I decided to contact him, I contacted him and he guided me. I asked him for solutions and he started the remedies for my health. After he finish casting the spell, he told me to go for check up, could you believe that i was confirm herpes negative after the test, and i went to a different hospital and it was also negative, i am so happy today because i'm free from herpes disease with the help of Dr. Miracle. Thank God, now everything is fine, I'm cured by Dr.Miracle,herbal medicine, I'm very thankful to Dr. Miracle, Reach Him On ((MiracleSpellHome@yahoo.com)) Or What App Him Or Call: +39(349)549- 4143,,, DOCTOR MIRACLE CAN AS WELL CURE THE FOLLOWING DISEASE:- (1). HERPES( 2). HIV/AIDS (3). CANCER ALL KINDS (4). Hepatitis A,B,C (5)Pregnant (6) Penis Enlargement ,,,,

sloanslimited@gmail.com
14:39 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

sloanslimited@gmail.com
14:39 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

Whats-app vai zvaniet: +1201865546

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki