Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mākslas vidusskola aicina uz sesto "Zelta griezumu"


atlikušas 250 zīmes


Mākslas vidusskola aicina uz sesto "Zelta griezumu"

Otrdienā, 12. martā, 2013 | BIRKAS: mākslas vidusskola , Zelta griezums
Izdrukāt Ziņot

Liepājas mākslas vidusskolu jau sesto gadu maijā organizēs pasākumu "Zelta griezums”, kuras tēma ir "Identitāte”, kas simbolizē spēku un enerģiju, pašidentitāti.

asākuma ietvaros notiks konference, tiks atklātas izstādes, notiks diskusijas, absolventu sveikšana un prezentācijas.
Pasākuma "Zelta griezums” ideja balstīta uz vēsturisko izcelsmi un ideāla principiem - harmoniskas proporcijas, kas ir visu mākslu un estētikas pamatā. "Zelta griezums” tiek definēts kā ideāls samērs starp veselo un atsevišķo, starp veselo un tā daļām. Liepājas mākslas vidusskolas veselums veidojas no skolas absolventiem un to sasniegumiem, no kopīgām tradīcijām.

Šī gada pasākuma "Zelta griezums” galvenā ideja ir akcentēt identitātes nozīmi katram personīgi, saistībā ar skolu, kur gūtas pirmās profesionālās iemaņas, ar pilsētu, reģionu, Latviju. Pasākuma "Zelta griezums” galvenie mērķi ir:
• veicināt sabiedrības informētību un izpratni par radošās industrijas nozīmi Latvijas attīstībā un Liepājas mākslas vidusskolas lomu tajā;
• veidot pozitīvu sabiedrības izpratni par izglītības nozīmi ilgtspējīgā attīstībā un lomu jauna speciālista, radošas personības izglītošanā un veidošanā;
• informēt sabiedrību par laikmetīgām tendencēm radošās industrijas jomā (mākslā, arhitektūrā un dizainā), inovatīvām tehnoloģijām, koncepcijām un risinājumiem;
• veicināt radošās industrijas attīstību Latvijā un augstvērtīgas kultūrvides izveidi.
Ne mazāk nozīmīgs ir pasākuma "Zelta griezums” mērķis godināt Liepājas mākslas vidusskolas absolventu sasniegumus dažādās aktivitāšu jomās. Kā arī apzināt, novērtēt un popularizēt labākos speciālistus un uzņēmumus, kvalitatīvākos projektu risinājumus, profesionāli īstenotus projektus, izcilības.
Pasākuma ietvaros tiks organizēta konference "Identitāte”, kurā piedalīsies vieslektori no Rīgas un Liepājas.

Pasākuma "Zelta griezums” ietvaros Liepājas mākslas vidusskolas zālē, 3. maijā tiks atklāta skolas absolventes Līgas Ķempes gleznu izstāde, savukārt 9. maijā "Big Fish” tiks atklāta konferences vieslektora Raimonda Cīruļa izstāde. Tiks atklāta arī skolas audzēkņu darbu izstāde.

Pasākuma mērķauditorija ir Liepājas mākslas vidusskolas absolventi, mākslinieki, Latvijas mākslas vidusskolu pasniedzēji, audzēkņi, bērnu mākslas skolu pasniedzēji no Kurzemes reģiona, Liepājas pilsētas vidusskolu vizuālās mākslas, darbmācības skolotāji, metodiķi, Liepājas pilsētas iedzīvotāji un viesi, mākslas interesenti.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki