Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mākslas vidusskolā atklās ceļojošo juveliermākslas izstādi


atlikušas 250 zīmes


Mākslas vidusskolā atklās ceļojošo juveliermākslas izstādi

Pirmdienā, 20. janvārī, 2014 | BIRKAS: mākslas vidusskola , izstāde , juveliermāksla
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā 21. janvārī pulksten 16.30 tiks atklāta Eiropas Liceju Parlamenta Starptautiskā ceļojošā juveliermākslas izstāde.

Skola ceļojošās izstādes organizē jau ceturto gadu, bet šogad pirmo reizi tā tiks atklāta skolas zālē Alejas ielā 18. Izstādē varēs apskatīt divpadsmit Eiropas mākslas skolu audzēkņu darbus juveliermākslā no Spānijas, Portugāles, Grieķijas, Beļģijas, Francijas, Itālijas, Slovākijas un Latvijas.

Izstādes atklāšanā piedalīsies mūsu skolas absolventi Ilze Ķībure un Kaspars Millers no Metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas, kuri ar saviem darbiem piedalījušies šajos Starptautiskajos juveliermākslas konkursos un ceļojošās izstādēs, gūstot arī augstus sasniegumus.

Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola Eiropas Liceju Parlamentā (Starptautiska organizācija, kurā iesaistītas juveliermākslas skolas no visas Eiropas) – P.L.E. no 2001. gada darbojas kā oficiāli uzņemta partnerskola.
Šī organizācija katru gadu organizē ceļojošo juveliermākslas izstādi ar audzēkņu radītiem darbiem visās partnerskolās mācību gada laikā un noslēdzas tajā valstī, kur tiek organizēts P.L.E. Juveliermākslas konkurss – konference, kas šogad notiks Grieķijā, Volos pilsētā.

Piedaloties P.L.E. Juveliermākslas konkursos, LMV audzēkņi ir guvuši ievērojamus rezultātus – godalgotas vietas:1999. un 2001.gadā Kaspars Millers ieguva 1. vietas Itālijā, savukārt 2006. gadā Romāns Vilkovs 2. vietu Skotijā, 2008. gadā Ēriks Fabricius – 1. vietu Itālijā, 2009.gadā Vladislavs Zverevs 3. vietu Latvijā, 2010.gadā Jānis Bunka 2. vietu Beļģijā.

Audzēkņi darbus P.L.E. konkursiem profesionāli sagatavo metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas vadītāja Andra Garokalna un nodaļas pedagoga Edija Ābeles vadībā.

Ceļojošo juveliermākslas izstādi Liepājā, skolas zālē Alejas ielā 18 varēs apskatīt no 21.janvāra līdz 2.februārim. Tālāk izstāde ceļos uz Itāliju, informē organizatori.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki