Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mārtiņš Krūmiņš: Pavasara atmoda – 2 būs starptautiska izstāde


atlikušas 250 zīmes


Mārtiņš Krūmiņš: Pavasara atmoda – 2 būs starptautiska izstāde

Pirmdienā, 02. martā, 2015 | BIRKAS: Mākslas kolēģi , muzejs , izstāde , Mārtiņš Krūmiņš
Izdrukāt Ziņot

Atjaunojot pavasara izstāžu tradīciju, jau 2.gadu profesionālo mākslinieku biedrība "Mākslas kolēģi” kopā ar muzeju un Kultūras pārvaldi rīko vizuālās mākslas izstādi "Pavasara atmoda 2".

Izstādē aicināti piedalīties vizuālās mākslas autori neatkarīgi no dzīves vietas, radošās koncepcijas, vai tehnisko līdzekļu pielietojuma darbu realizācijā. Tieši radošo izpausmju daudzveidība ir izstādes uzdevums, teikts rīkotāju aicinājumā.

"Ja mākslu nojaušam vai uztveram kā “dabas parādību” kura pastāv neatkarīgi no mūsu varas un vēlmēm, līdzīgi kā iespējams paisums un bēgums, tad šo “līdzīgo parādību” mākslinieki mēģina vizualizēt, lai tā kļūtu arī “acīm redzama” un vairāk saprotama tiem, kas prot vai mācās skatīties. Tad nu vērosim, kā un cik to varam,” aicina "Mākslas kolēģi”.

Līdz 9.martam Liepājas muzejā tiek gaidīti mākslinieki ar saviem darbiem, katram ir tiesības iesniegt ne vairāk kā divus darbus. Kā portālu informēja viens no izstādes rīkotājiem Mārtiņš Krūmiņš, mākslinieku atsaucība esot liela, un daudzi jau savus darbus iesnieguši. "Darbi ceļojuši uz Liepāju arī no Rīgas, Venstpils un Lietuvas, tāpēc droši varma teikt, ka būs plaša pārstāvniecība un šoreiz izstāde pat būs starptautiska”.

Izstādes rīkotāji brīdina, ka viņi patur tiesības iesniegtos darbus žūrēt un, iespējams, arī neizstādīt. Tāpat jaunie makslinieki tiek aicināti neiesniegt mācību vai kvalifikācijas darbus.

Izstādes atklāšana paredzēta 13.martā pulksten 17 Liepājas muzejā.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki