Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Muzejā notiks muzikāla tikšanās ar Tomasu Kleinu


atlikušas 250 zīmes


Muzejā notiks muzikāla tikšanās ar Tomasu Kleinu

Otrdienā, 04. oktobrī, 2016 | BIRKAS: muzejs , Līvi , Tomass Kleins
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 7.oktobrī, pulksten 18 Liepājas muzejā izstādes "Dzelzsgriezēj, šī pasaule mums jāsagriež" ietvaros notiks tikšanās ar ģitāristu, vokālistu un mūzikas autoru Tomasu Kleinu.

Kā informē Liepājas muzeja muzejpedagoģe Zane Goldmane, Kleina muzikālā darbība ir bijusi cieši saistīta ar grupu "Līvi".

Izstāde "Dzelzsgriezēj, šī pasaule mums jāsagriež" ir radījusi lielu interesi, jo tā ir pirmā Latvijā, kur vienkopus apkopoti tik daudzi grupas "Līvi" mūziķu autentiskie priekšmeti. "Līvu" garu šajā izstādē veiksmīgi atklāj dziļi izjustais un atraktīvais mākslinieces Elitas Patmalnieces  vizuālais iekārtojums.

Izstādes norises laikā Liepājas muzejā plānotas tikšanās, muzikāli priekšnesumi, sarunu vakari ar mūziķiem, kas koncertējuši kopā ar "Līviem", tuviem cilvēkiem un leģendārās Liepājas rokgrupas atbalstītājiem.

Šo pasākumu ciklu kā pirmais atklās Tomass Kleins, kurš bijis vairāku latviešu mūzikas grupu dalībnieks. "Līvos" viņš muzicējis vairāk nekā 10 gadus. Pēc tam uzstājies duetā "Fomins & Kleins", vēlāk sāka solokarjeru. Laikā no 2006. līdz 2008.gadam bija grupas "Cacao" dalībnieks. Pēc tam turpināja karjeru Aivara Brīzes grupā "Leģions" .

Ieejas maksa pieaugušajiem – 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,50  eiro.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki