Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Muzejā tikšanās ar mūziķiem tēvu un dēlu Pavītoliem


atlikušas 250 zīmes


Muzejā tikšanās ar mūziķiem tēvu un dēlu Pavītoliem (2)

Autors: Zane Goldmane,Liepājas muzeja muzejpedagoģe
Trešdienā, 12. oktobrī, 2016 | BIRKAS: muzejs , izstāde , Līvi , Juris Pavītols
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

14.oktobrī, pulksten 18 Liepājas muzejā izstādes "Dzelzsgriezēj, šī pasaule mums jāsagriež" ietvaros būs muzikāla tikšanās ar grupas "Līvi" dibinātāju Juri Pavītolu un viņa dēlu Matīsu Pavītolu.

Turpinot veiksmīgi aizsākto pasākumu ciklu, grupai "Līvi" veltītajā izstādes telpā, uz muzikālu tikšanās vakaru aicina Juris Pavītols. Koncertā Juris uzstāsies kopā ar savu dēlu, mūziķi Matīsu Pavītolu. Matīss bijis arī aktieris Arvīda Krieva filmā "Dancis pa trim". Koncertā abi izpildīs dziesmas no dubultalbuma "Pareizi - nepareizās dziesmas", kas ietver dziesmas no "Līvu" laikiem līdz pat mūsdienām.

"Līvu" pirmsākumi meklējami 1972.gadā, kad Liepājas kultūras namā tika izveidots vokāli instrumentālais ansamblis, kuru vadīja Juris Pavītols. Ansamblis tā sākotnējā sastāvā piedalījies festivālā "Liepājas dzintars" 1972. un 1974.gadā, kā arī pilsētas un republikas skatēs. Juris bijis dalībnieks grupās "Saime" un "Jolanta".

Kā jau iepriekš ziņojām, izstādes norises laikā, Liepājas muzejā plānotas tikšanās, muzikāli priekšnesumi, sarunu vakari ar mūziķiem, kas koncertējuši kopā ar "Līviem", tuviem cilvēkiem un leģendārās Liepājas rokgrupas atbalstītājiem.
Ieejas maksa pieaugušajiem: 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem: 1,50  eiro.


Sludinājums

noc
10:09 | 12/10/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

tiks gari un plaši stāstīts, kā šaušalīgais KēGēBē viņu represēja un kā viņš izglābās no izsūtīšanas uz Zibēriju. Būs karsti

HA,HA
07:41 | 14/10/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Divi pajuri...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki