Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Muzejs saņem dāvinājumā divus Ulda Pīlēna darbus


atlikušas 250 zīmes


Muzejs saņem dāvinājumā divus Ulda Pīlēna darbus (3)

Trešdienā, 12. aprīlī, 2017 | BIRKAS: muzejs , Uldis Pīlēns , dāvinājums
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas muzejs

Koncerna "UPB" prezidents un arhitekts Uldi Pīlēns Liepājas muzeja mākslas priekšmetu kolekcijas krājuma papildināšanai dāvina divus savus darbus.

Tos vēl šonedēļ iespēja apskatīt izstādē “Cikls. 30/70” Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, informē muzejpedagoģe Zane Goldmane.

Ulda Pīlēna darbu izstāde Liepājas muzejā būs atvērta vēl tikai līdz 16. aprīlim. Tā piesaista lielu apmeklētāju interesi un atzinību. Autors norāda, ka pēc izstādes Liepājas muzejā,  darbi, visticamāk,  nonāks vairākās privātkolekcijās un turpmāk vienkopus plašākai sabiedrībai vairs nebūs apskatāmi.

Uldis Pīlēns atzīst, ka radošā izpausme šajā jomā ir viņa meditācija. Tāpēc tiks radīti jauni gleznojumi. "Pēc attieksmes pret dzīvi, esmu arhitekts, kas iegūtās arhitekta izglītības ietvaros, mācījies arī zīmēšanas, gleznošanas, krāsu un materiālmācības gan Latvijā, gan Vācijā Bauhaus universitātē. Šī mana, tā saucamā gleznošana, jeb kā man labāk patīk to dēvēt - krāsu meditācija visvairāk nepieciešama man pašam. Priekš manis nav izdomāta labāka metode prāta nomierināšanai un atslēgšanai, kā ļauties emocionalitātei un zemapziņas vadībai," saka Uldis Pīlēns.

Uldis Pīlēns uzsver, pierādīts, ka tie uzņēmēji un menedžeri, kuri aktīvi vai pasīvi konfrontē sevi ar mākslas izpausmēm, mūziku vai literatūru, kuri spēj pabarot no šīs emociju akas savu dvēseli, daudz mazāk saskaras ar izdegšanas sindromu (burn out), kas ir klasiskas uzņēmēju, menedžeru stresa radītās blaknes aktīvajām dzīves pozīcijām.

Ulda Pīlēna darbu izstāde "Cikls. 30/70" Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 skatāma no 2. marta līdz 16. aprīlim. Ieeja bez maksas.


Sludinājums

visu cieņu
14:39 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pīlēna kungam!

visu cieņu
14:39 | 12/04/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pīlēna kungam!

asais
21:32 | 12/04/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Pēdējā laikā Piļēns ir pievērsies intensīvai pašreklāmai.
Izskatās, ka puisis sāk apzināties sava gala sākumu.
Vai nav par vēlu?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki