Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Muzikālajā pēcpusdienā "Svitanok", svētdien – "Maska"


atlikušas 250 zīmes


Muzikālajā pēcpusdienā "Svitanok", svētdien – "Maska" (3)

Autors: Daira Bērtule, Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja
Sestdien, 15. jūlijā, 2017 | BIRKAS: Gulbju dīķis , Svitanok , koncerts , Jūrmalas parks , Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Sestdien, 15. jūlijā, pulksten 16 muzikālajā pēcpusdienā pie Gulbju dīķa uzstāsies ukraiņu kopiena "Svitanok", bet svētdien pulksten 12 Jūrmalas parka bērnu laukumā – leļļu izrādi "Burvju stabulīte".

Izrādi vasaras bērnu rīta ietvaros piedāvā Liepājas Ceļojošais leļļu teātris "Maska".

Liepājas ukraiņu kopienas biedrība ar nosaukumu "Svitanok" (Rītausma) ir dibināta 2002. gadā. Jau 15 gadus kopiena tiecas saglabāt ukraiņu tautas kultūras vērtības un popularizēt tās, piedaloties Liepājas pilsētas domes, nevalstisko organizāciju atbalsta centra vai citu sabiedrisko organizāciju rīkotajos pasākumos. Pašlaik kopiena darbojas Larisas Davidenko vadībā.

Svētdien, 16. jūlijā, bērnu laukumā, būs iespēja satikties un priecāties kopā ar  Liepājas Ceļojošo leļļu teātri, kas mazajiem liepājniekiem būs sagādājis muzikālu leļļu teātra izrādi "Burvju stabulīte". Izrādes darbība norisināsies pasaku meža pļaviņā, skaistā un saulainā rudens dienā. Tur ieradīsies arī neklausīgs un nedarbus mīlošs puika, kuru drīz vien pārmācīs meža pļaviņas iemītnieki.

Vasaras bērnu rīti norisināsies katru jūlija svētdienu, kur jautrību ar izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas Ceļojošais leļļu teātris "Maska".

Liepājas Kultūras pārvalde informē, ka sliktu laikapstākļu dēļ, gan muzikālā pēcpusdiena pie Gulbju dīķa, gan vasaras bērnu rīti var tikt atcelti.
 


Sludinājums

Gorka
11:12 | 16/07/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kārtējais 20 min garumā gorka, gorka ! Gāju priecāties par ukraiņu jautro koncertu , bet.................

Cūcība pret skatītājiem! (latviešiem )
12:48 | 16/07/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kad bija jāsākas koncertam 16;oo ieradās kāzinieki, grupa ''Svitanok'' sajuta tautiešu klātbūtni, aizmirsa kāpēc ieradušies un metās čupoties ar krievu tautības kāzeniekiem uzgriežot latviešu skatītājam pakaļas dzerot šampanieti un mišojot kāzeniekus. Protams latviešiem kam bijaja kāda kripatiņa nacijonālā pašlepnuma nācās atstāt šo vietu, kur apdzērušies krievi mauroja,lēkāja, smēķēja un skrēja krūmos urinēt. Municipāli ari ausis nekustina lai pie GULBJU DĪĶA ievestu kārtibu, šādas situācijas tur ir bieža parādība. Kur skatā domes atbalsta centrs kas pieļauj šādu latviešu nācijas publisku pazemošanu? Kas domē atbild par kultūru? Protams nu jāgaida atkal četru gadus lai kads tur sakustētos, siles jau sadalītas!

Atkārtoti
16:11 | 16/07/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Arī iepriekšējā reizē (pirms pāris nedēļām) lielākā laika daļa bija veltīta kāziniekiem ( kad krievu ansamblis)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki