Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies poļu biedrība


atlikušas 250 zīmes


Muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies poļu biedrība

Autors: Dita Dzene, Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja
Piektdienā, 10. augustā, 2018 | BIRKAS: poļu biedrība , Bursztynki , Gulbju dīķis , koncerts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Sestdien, 11. augustā, pulksten 16 pie Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies Liepājas Poļu biedrības "Vanda" ansamblis "Bursztynki".

Liepājas Poļu biedrībā "Vanda" jau vairāk kā desmit gadus darbojas dziesmu ansamblis "Bursztynki", kuri ir arī galvenais poļu kultūras pārstāvis Liepājā un visā Kurzemes reģionā. Ansambļa vadītāja no pirmās dienas nemainīgi ir mūzikas skolotāja Ivonna Jadviga Šakale, kura par aktīvu poļu kultūras popularizēšanu Latvijā ir apbalvota ar Polijas valdības apbalvojumu "Złoty Krzyž za zasługi" (Zelta Krusts par nopelniem poļu kultūras popularizēšanā ārpus tās robežām).

Ansamblis ir rīkojis daudzus koncertus par godu Latvijas un Polijas valstu svētkiem, pēdējais no kuriem bija veltīts Barikāžu 25.gadadienas atcerei. Ir notikuši kopēji koncerti ar citiem profesionāliem mūzikas un dažādiem pašdarbības mazākumtautību biedrību kolektīviem, no kuriem kā nozīmīgākie minami trīs Tautu draudzības ugunskuri. Ansamblis "Bursztynki" jau sešus gadus, reizi sezonā sniedz vasaras sestdienu pēcpusdienu koncertus pie Gulbju dīķīša Jūrmalas parkā, pēdējos gados programmas kuplināšanai pieaicinot citus muzikālus kolektīvus. Repertuārā tiks piedāvātas poļu tautas dziesmas un populāras latviešu dziesmas.

Plašāka informācija par gaidāmajiem muzikālās pēcpusdienas koncertiem Liepājas Kultūras pārvaldes Facebook kontā @Liepajaskultura un www.liepaja.lv

Gulbju dīķa programmas koncerti ir bez maksas. Lūdzam ņemt vērā, ka sliktu laikapstākļu dēļ muzikālā pēcpusdiena var tikt atcelta.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Kultūras pārvaldes un pilsētas pašvaldības sociālo tīklu Facebook, Twitter.com, Youtube.com un Instagram.com kontos.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki