Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mūzikas vidusskola aicina uz Ziemassvētku noskaņas koncertu


atlikušas 250 zīmes


Mūzikas vidusskola aicina uz Ziemassvētku noskaņas koncertu

Otrdienā, 12. decembrī, 2017 | BIRKAS: koncerts , Ziemassvētki , mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 21.decembrī, koncertzāles "Lielais dzintars" Kamerzālē notiks Ziemassvētku noskaņas koncerts "Brīnumu gaidot", informē Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Mākslinieki Arta Jēkabsone (vokāls, ASV), Dzintars Beitāns (vijole), Jānis Ivuškāns (trompete) un ritma grupa, kā arī stīgu kvartets uzburs mīļu, sirsnīgu un tieši šiem svētkiem atbilstošu noskaņu.

Koncertā skanēs gan pazīstamas, gan mazāk dzirdētas Ziemassvētku noskaņas dziesmas, piemēram, Mārtiņa Freimaņa, Raimonda Paula, Ainara Virgas un citu komponistu dziesmas. Koncertu vadīs aktieris Egons Dombrovskis.

Kamerzāles balkonā īpašas vietas iespējams iegādāties pie gaumīgi klātiem galdiņiem.

Ziemassvētku noskaņas koncertu organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) sadarbībā ar Melngaiļskolas atbalsta biedrību, koncertu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Arta Jēkabsone ir latviešu džeza dziedātāja, kas šobrīd mācās un dzīvo ASV. Viņa ir "Montreux" džeza festivāla uzvarētāja. Liepājas publika ar viņu iepazinās jau šajā vasarā, kad Arta vadīja meistarklases un piedalījās "Jam Session" un džeza mūzikas koncertā kopā ar Melngaiļskolas bigbendu.

Koncertā piedalīsies arī LMMDV skolotājs – kontrabasists Mārtiņš Zālīte un audzēkņi: Miks Akots, Toms Pēteris Korsaks, Andris Žabris, Rūdolfs Kolerts, Tabita Balode, Helēna Eglīte un Annija Elizabete Meija.

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki