Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Neveiksmes dēļ Laukšteins drastiskus lēmumus nepieņems


atlikušas 250 zīmes


Neveiksmes dēļ Laukšteins drastiskus lēmumus nepieņems (53)

Autors: irliepaja.lv
Trešdienā, 12. decembrī, 2018 | BIRKAS: Dž.Dž.Džilindžers , Herberts Laukšteins , spēlmaņu nakts , teātris , balva
Izdrukāt Ziņot
Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins.
Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins.
FOTO: LETA © Zane Bitere

Liepājniekiem pēc gadskārtējās teātra balvu dalīšanas nācās braukt mājās tukšā, un viens no jaunākajiem teātra iestudējumiem – "Kleo-kleo-kleo-patra" – saņēmis nesaudzīgu kritiku*.

"Vai šajā situācijā teātra vadītājam (Herberts Laukšteins – irliepaja.lv) nebūtu jāatkāpjas?" – jautā kāds skatītājs un irliepaja.lv lasītājs, piebilstot, ka, viņaprāt, iestudējuma "Kleo-kleo-kleo-patra" režisors Dž.Dž.Džilindžers Liepājā atradis "ērtu pieturu", kurā aizsēdējies par ilgu, un, šādi sēžot, "morāli un garīgi aptaukojies tā, ka vairs var netikt ārā pa teātra sētas durvīm", un tad jau "ērtā pietura" varot kļūst arī par režisora "pēdējo pieturu"...

Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins laipni piekrita atbildēt uz irliepaja.lv un lasītāja jautājumiem.

Vispirms par "Spēlmaņu nakti" – kā teātris vērtē to, ka šoreiz esat palikuši bešā?
Bešā? Nu, nav bešā! Liepājas teātris nav bešā tāpēc, ka ir nominācijas**. Tas, ka nesaņēma balvas... Nu, jā, notika tā, ka nesaņēma. Ir 17 nominācijas un ir astoņi valsts un pašvaldību teātri, un tad vēl neatkarīgie teātri. Šogad tā sanāca, ka tikai trīs teātri saņēma balvas: "Dirty Deal teatro", Nacionālais teātris un Jaunais Rīgas teātris. Pārējie palika bez balvām. Bet tas neko nemaina. Tā saliekas sezona, ka visas balvas koncentrējas vienam teātrim. Sezonu iepriekš visas balvas koncentrējās Liepājas teātrim. Tāda sezona... Plus – ir teātra īpašnieku uzstādījums. Pašvaldības Finanšu daļā ļoti bieži, kad griežos pie domes ar savu sastādīto budžetu, kura vietā es saņem kontrolciparu dotācijai, un informēju, ka man nepietiek naudas jauniestudējumiem, man tiek atgādināts: "Pelniet, paši, jūs esat SIA!" Šāds mudinājums uzreiz liek domāt par repertuāru, un nav nekāds noslēpums, ka publikas iemīļotākā repertuāra daļa ir situāciju komēdijas. Līdz ar to, arī vislielākie ienākumi veidojas no šiem iestudējumiem. Tas nav gluži pareizs uzstādījums likt teātriem pelnīt, teātris tomēr ir radoša procesa vieta, kur repertuāra veidotājiem un režisoriem nebūtu jādomā par to, ka jāpelna. Ideālā variantā teātrim vajadzētu būt brīvam. Bet diemžēl ir tā, kā ir, un tas nav tikai Liepājā, par to runā arī Nacionālā teātra vadība, par to pašu runā Valmieras teātra vadība, tā pati problēma ir Dailes teātrī un tā tālāk.

"Spēlmaņu nakts" balvu sadalījums atkarīgs no tā, kā izveidojusies visu teātru sezona. Turklāt profesionālais teātris uztur jauniestudējumu grafiku, plāno pāris gadus uz priekšu. Neatkarīgajam, projektu teātrim nav šī pienākuma dotācijas priekšā, viņi ir brīvāki – ja sanāca, sanāca, ja nesanāca, nesanāca...

Līga Ulberte par "Kleo-kleo-kleo-patru" raksta: "[..] šāds produkts pazemo gan aktierus, kuriem tas jāspēlē, gan skatītājus, kuriem tas jāskatās, gan teātri, kurā tas tiek izrādīts". Tas laikam nozīmē, ka vismaz "Spēlmaņu nakts" balvas arī šim iestudējumam nedraud?
Arī mans viedoklis ir: tā ir neveiksme. Neesmu to nekad slēpis, un esmu teicis to režisoram arī pašā iestudējuma sākumposmā. Taču tas neko nemaina – katram ir tiesības uz neveiksmi, īpaši radošā procesā. Džilindžera pienesums Liepājas teātrim ir milzīgs – pa šiem desmit gadiem, kopš viņš strādā Liepājas teātrī, viņš teātrim ir devis pusmiljonu tīrās peļņas! Pusmiljonu. Līdz ar to man viņš a priori ir plusā, un, ja ir viena neveiksme, man būtu jāpieņem kaut kādi lēmumi? Nē, nē. Es netaisos pēc vienas neveiksmīgas izrādes tagad pieņemt drastiskus lēmumus! Mums ir arī ļoti daudzas veiksmes, un ne tikai finansiālas, arī mākslinieciskas. Un nav Latvijā daudz režisoru, kuri prot iestudēt situāciju komēdiju.

Mums ir nosprausta nākamā sezona, un arī tur ir Džilindžera klātbūtne.

*Teātra kritiķes Līgas Ulbertes recenziju lasiet šeit.

** Aktieri Inese Kučinska un Egons Dombrovskis bija nominēti Gada aktieru balvai, Mārtiņš Feldmanis, Artis Dzērve, -8 un Inga Krasovska – Gada gaismu, Gada video un Gada kustību mākslinieka balvām (par darbu gan Liepājas, gan citos Latvijas teātros).
 


Sludinājums

Liepājas kauna traips
06:15 | 12/12/18
ZIŅOT
(-15)
(34)
+

Herberts pats aizsēdējies amatā. Kauns par izrādēm, kas redzamas pēdējā laikā. Pēdējo 2 gadu laikā tikai 1 “Precības” skatāmas. Nav par maz? Sen laiks šo pašapmierināto un netalantīgo vīreli sūtīt citur. Žēl skatīties par ko pārvērties Liepājas teātris. Aktieriem nav redzams nekāds progress, izrādes lumpeņiem. Kauna traips Liepājai.

RoZīna
21:47 | 13/12/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Un kāpēc tik dārgi izmaksā apgaismošana un apskaņošana?!

pusmiljons
13:08 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(23)
+

Lumpenis ir skrandainis ( no vācu Lumpen - skranda; ``aprindas, kas nonākušas zemākā sociālā stāvoklī``) - tā ka skrandaiņi diezvai bija tie pusmiljona tērētāji par ``situāciju komēdiju`` - faktiski kailķermeņu, drāšanos un matom tekstu situāciju nebeidzamību uz skatuves. Taču - cik ilgi var drāzties un staigāt pa skatuvi ar plikiem p.....m. Dzīvē arī visi jau ir pārdrāzušies. Tāpēc ``Precības`` nu jau rādās kā tikko dēta dimanta ola. Bet no dzīšanās pēc pusmiljona esam jau tiktāl degradējušies, ka nevar zināt, vai izslavētā situācijkomedianta klātbūtne mums ko vairs var palīdzēt.

Pašampierinātības purvs
06:50 | 12/12/18
ZIŅOT
(-13)
(32)
+

Tipisks neveiksminieka stils- nevis pašam rīkoties, bet savā neizdarībā vainot citus. Kāds sakars finansu daļai ar to, ka pats turpina rādīt “Kleopatru”? Lai atmaksā no savas kabatas par šādu s...u rādīšanu, tā ir arī manis nomaksāto nodokļu nauda.Cietumā par šādu rīcību būtu jāliek un Laukšteinam no kauna zemē būtu jāielien, nevis vēl jāmeklē vainīgie no malas. Viņš ir par vecu un ar pārāk sliktu gaumi un zemu IQ šim amatam.

Pašampierinātības purvs 2
06:51 | 12/12/18
ZIŅOT
(-11)
(35)
+

Kamēr nenomainīs teātra vadību, tikmēr mūsu teātris turpinās grimt aizvien lielākā purvā. Un idiots viņš patiešām ir, ja uzskata, ka pelnīt var tikai ar šādu lētu s..u kā Kleopatra- pilnīgi pašam greiza izpratne, kas ir pelnošs produkts! Labāk lai uzved 4 spēcīgas izrādes kā “Precības”, nekā piedrazo skatuvi un pazemo skatītājus un pašus aktierus ar šādām Kleopatrām, lai tikai būtu skaits un ir pamats izkāst nodokļu maksātāju naudu. “Precības” Herbertam gadījās kā aklai vistai zelta grauds. Fakts paliek fakts - Liepājas teātris neciena savu skatītāju un ir nogrimis pašapmierināto viduvējību purvā. Muļķis un aklais tas, kurš šo neredz un neatzīst.

tipiski
08:42 | 12/12/18
ZIŅOT
(-24)
(20)
+

Nudien žēl. Liepājai ir viens teātris. Teātris, uz kuru brauc skatītāji no visas Latvijas. Bet liepājniekam jau vienalga. Ka tikai uzbraukt savējiem. Tipiski šai pilsētai. Tipiski.

Irma
10:01 | 12/12/18
ZIŅOT
(-9)
(25)
+

Atbrauc un viļas. labāk lai nemaz nebrauc un neredz to kaunu

kerija
08:55 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(36)
+

Jebkurai radošai grupai ir vajadzīga rotācija, un te nav runa savējie ne-savējie. Tā "savējo" būšana ar to teātri laiž pa "skuju taku" !

diez
09:29 | 12/12/18
ZIŅOT
(-12)
(15)
+

Vai irliepāja publicēs arī visas labās recenzijas? :D Gaidi ar maisu!

Mārtiņš Feldmanis
09:47 | 12/12/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

http://www.kroders.lv/verte/1193

Lasu
11:48 | 12/12/18
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

"Neizjūtu lugu kā ļoti aktuālu Latvijas realitātē, pietrūka arī fatālās duendes – traģiskās katarses sajūtas"

Skatītāja
11:46 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

noteikti augstāk vērtējama nekā Kleo, bet arī šajā iestudējumā pietrūka režisora meistarības lai "iedarbinātu" aktrises un salikt akcentus (ne vizuālus, tur viss OK), lai stāsts kļūtu mūsdienīgs

Dagoberts
09:59 | 12/12/18
ZIŅOT
(-12)
(18)
+

Ui, ui, ui!
Protams, ka katra sezona nevar būt zvaigžņota ar visādam atzinības balvām. Pagājušā sezona bija spīdoša (arī aklai vistai mieža grauds ir jānopelna, cūcenes dzīvē tāpat vien nenotiek!).
Jā, ir gadījusies neveiksme. Un? Nez, šeit manifestējošies aptaisītāji nekad nekļūdās?

gaļorka
10:02 | 12/12/18
ZIŅOT
(-11)
(22)
+

Cieša draudzība ar Sesku un nesteidzīga izturētu vīnu baudīšana Piena muižas velvēs - garantē stabilas pašvaldības subsīdijas un skatītāju "mīlestību"

Temīda
14:04 | 13/12/18
ZIŅOT
(-5)
(0)
+

Man ir ļoti liels prieks, par to, ka "vārīšanās" no liepājnieku puses kļūst arvien aktīvāka, iespējams, Dāmokla zobens, kādā brīdī arī kritīs!
Es ļoti, ieteiktu teātra aktieriem, sarosīties un protestē, bez Jums, teātra vadība, režisori un viss parējais var droši nolikt pildspalvas un iet uz tirgu pēc kartupeļiem. Karali, spēlē tauta! Tautai karali jāgāž!
Tas prasa drosmi, un gribu! Bet, manuprāt, ja cilvēki vēlas pārmaiņas viņiem tas ir godīgi jaatzīst un jāvienojās par to!

h
10:27 | 12/12/18
ZIŅOT
(-6)
(12)
+

Liepājas teatrī labs bija ` Pūt vējiņi`. Pārējais - skumjas

bet
14:03 | 14/12/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

bet labs vienalga

figļi migļi
10:35 | 13/12/18
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Nelabs, un ne Raiņa.

Mja
11:47 | 12/12/18
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Labs, bet ne Raiņa

Nesaprotu
12:09 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(25)
+

Kāpēc ir tādas mokas ar režiju? Vai tiešām teātra direktors nespēj/negrib/nevar pieaicināt kādu jaunu režisoru, lai atsvaidzinātu repertuāru?!. Nu kaut pāris izrādes. Līdzšinējie mēģinājumi ir maigi izsakoties neveiksmīgi. Turpiniet lūdzu rakt.Meklējiet jaunas asinis. Savādāk iznīksiet...

Ha
14:31 | 12/12/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Kur bija tā sajūsminātā recenzija? Gribu izlasīt!

hahaha
13:18 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

ha ha... recenzija, Tas bija pirms cits mērs :D

hahaha
12:36 | 12/12/18
ZIŅOT
(-7)
(10)
+

Cik jauki, ka ir tik daudzi teātra mīļi. Visiem ir ko teikt. Visi ir eksperti. Visi zina labāk. Nu runāt jau var. Jokaini tik, ka šo rakstu veido portāls, kurš tikko publicēja sajūsminātu recenziju par Kleopatru :D

Cēzars
13:17 | 12/12/18
ZIŅOT
(-4)
(15)
+

Kāpēc to mēslu, proti, Kleo vēl rādīs nākamgad? Pat nedaudz kauna nav?

Mildastante
13:25 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(25)
+

Nu saukt šo par pirmo Džilindžeri neveiksmi ir ļoti liels optimisms. Nesaukšu te uzvārdus, bet nenoliedzams ir fakts, ka atcerēties pēdējo riktīgi foršo, atmiņā paliekošo u. tml. izrādi paliek arvien grūtāk. Jā, Precības. Kas vēl? Jātin vairāki gadi atpakaļ, un tas nu tiešām nav okei, jo jauni iestudējumi katru sezonu ir salīdzinoši daudz, tikai tie visi ir tādi... meh. Vai vēl trakāk - tādi kā Džilindžera pēdējie gara darbi, jo es Ulbertei pievienojos katram vārdam. Es ļoti labi saprotu, ka katra sezona, ka katrs iestudējums nevar būt kaut kas izcils, neredzēts utt. Saprotu arī to, ka gaumes un tas, ko cilvēki gaida no teātra, atšķiras. Bet man nākas piekrist, ka radošā krīze ir ieilgusi un ka es aizvien vairāk sāku lūkoties pēc alternatīvām teātra apmeklējumam un par to man ļoti, ļoti žēl. Tāpat baidos, ka pozīcija nogaidīt un cerēt, ka iedvesma uzradīsies, varētu sevi neaataisnot.

lumpenis
14:45 | 12/12/18
ZIŅOT
(-8)
(6)
+

ko tur mocīties, klapējam tik ciet

to Mildastante
19:35 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Franču komēdijas vienmēr ir izdevušās, interesanti krievu klasiķi un Bogomolovs, Serebreņņikovs. Bet Džilindžera murgi par 20eur man nudien nav interesanti - par 5eur varbūt aizietu.

interesanti,
20:16 | 12/12/18
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

mani ieintriģēja neizdevušā izrāde ,noteikti iešu noskatīties! Būs interesanti, es par šo izrādi dzirdēju ļoti labas atsauksmes! Būs interesanti !

Mirdzastante
20:28 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Nu nebūs!

Grieta
20:58 | 12/12/18
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Ja komēdijas, tad kāpēc viņām jābūt kautkādām nepazīstamām. Tik ļoti gribētos redzēt jaunā izpildījumā kautko no latviešu klasikas ,,Mucenieks un muceniece,, ,,Džons Neilands,, vai ko līdzīgu. Vai kautko nopietnu no Rūdolfa Blaumaņa lugām. Tiešām ilgojos ko tādu redzēt !

FTF
22:24 | 12/12/18
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Kāds iesprūdis liftā :(

būšu tieša un precīza tajā, ko domāju!:
23:13 | 12/12/18
ZIŅOT
(-9)
(16)
+

Kāpēc Liepājas teātrim nevar ielikt spējīgu vadītāju? Ar šo vadības administratīvo, amizanto grupu mūsu teātrim drīz vien pienāks beigas. Pasakiet man, kāda vella pēc tik mazam teātrim vajadzīga ir kaut kāda tur pm. valdes asistente/referente un tehniskā un saimniecības direktrises? Nevar tiešām apvienot? Ko un vai vispār viņas ko dara? Un kaut kāda literārā padomniece un administrācija? Un tad vēl atsevišķši , nevajadzīgs cilvēciņš, kas atbild par telpu nomu? Tik mazā teātrītī vajadzīgi max 4-5 cilvēki kā personāls, ieskaitot vadītāju! Biļešu pārdevēju var apvienot ar citu amatu, jo reāli ikdienā tāda vispār nav vajadzīga. Lielākā daļa biļetes pērk internetā. Te ir Liepāja, visu var apvienot. Dāmas ikdienā sēž, dzer kafeju un gaida algas dienu. Un liepājnieki tik maksā naudu! Par ko???

No sirds ceru, ka Vilnītis ieviesīs izmaiņas šajā iestagnējušā uzņēmumā personāla optimizēšanas jautājumos, lai liepājniekiem nav jāizdod nevajadzīgi līdzekļi , nevajadzīgu darbinieku parazitēšānai!

Maija
07:57 | 14/12/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Biļešu pārdevēja, starp citu, nav tikai Liepājas teātra kasiere. Teātrī ir biļešu kase, kas ir arī Biļešu Paradīzes kase. Tajā var nopirkt biļetes uz pasākumiem visā Latvijā. Es pati tur regulāri pasūtu pa telefonu un pēc tam izņemu biļetes pat uz Valmieras teātra izrādēm. Salīdzinot ar biļešu iegādi internetā, plus ir tāds, ka, pērkot biļetes teātra kasē (un citās Biļešu Paradīzes kasēs), jāmaksā tikai par biļeti, nevis ar milzu uzcenojumu, kā tas ir internetā. Un Teātra kasiere Benita Borga ir viena no laipnākajām un zinošākajām kasierēm Liepājā.

daudz
23:42 | 12/12/18
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

++++ , ceru sadzirdes kam vajag !

Kamikadze
05:21 | 13/12/18
ZIŅOT
(-5)
(14)
+

Tas Herberts gan ir nulle. Un visa viņu varza tāda. Pieņēma taču 2. valdes locekli, lai noņemtu no viņa “lielo administratīvo” slogu, lai var pievērsties tikai “mākslai un augstajai kvalitātei”. Tā rezultātā vēl lielāku sūdu taisa. Laiks mainīt to veco sakārni un laiks kārtīgi izpurināt to viduvējību midzeni.

vg
11:46 | 13/12/18
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Džons Neilands bija super

Kritiķis
12:30 | 13/12/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Tehnisko vadītāju noteikti vajag, bet viena otra locekle/referente tiešām ir lieka, saimniecības daļas vadītāju ieskaitot...

Matadors
12:45 | 13/12/18
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Herberts Laukšteins un Liepājas teātris ir Liepājas veiksmes stāsts, ka ir vājākas vai labākas izrādes, nav noslēpums. Personīgi man arī visu slavētās Kāzas ļoti nepatika, taču tas nenozīmē, ka darbs ir slikts.

Ivars Kesenfelds
14:51 | 13/12/18
ZIŅOT
(-1)
(16)
+

Visu cieņu Laukšteinam. Bet varbūt teātra direktoram tomēr vajadzētu padomāt, vai Džilindžers Liepājas teātrī nav parāk ilgi ,,aizsēdējies" . Un viņa ,,bļēģiskiem" iestudējumiem kritiskā masa jau sen sasniegta,un bezkaunīgums jau ir pārvērties bezgaumīgumā.
Neticu, vai šo haltūru Dailes tēātrī viņš to varētu atļauties.

Dagoberts
19:54 | 13/12/18
ZIŅOT
(-5)
(5)
+

No intervijas var saprast, ka Laukšteins jau ir padomājis un nolēmis, ka Džilindžers Liepājas teātrī nav aizsēdējies. Reku, būšot arī nākamgad.
Nu, neko. Jaunajā gadā būs jauni bļaģi ...

ieva
15:10 | 13/12/18
ZIŅOT
(-8)
(9)
+

Liepājnieki.....Visbiežāk dusmas rada spriedzi galvā vai sirdī. Dusmīgais cilvēks var saslimt ar galvas asinsvadu slimībām, var paaugstināties asinsspiediens, var izveidoties trombozes vai asinsizplūdums galvā, sirds infarkti, kuņģa-zarnu trakta čūlas.Esiet veseli !!1 Liepājas teātris -mīlu, lepojos.Izturību !!!
Ieva no Rīgas

Par mieru
17:54 | 13/12/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Viss būtu normāli, vienīgi apnikuši "bļjaģi", ne teātris bet krogs kaut kāds!

Izcili skatītāji
20:16 | 13/12/18
ZIŅOT
(-6)
(8)
+

Brīnišķīgi, ka liepājnieki tik zinoši un tik ļoti mīl teātri. Pārzina visu struktūru (paši varētu vadīt labāk), ir redzējuši visas izrādes (un to turpina darīt, pat ja visas, viņuprāt ir drausmīgas, jo paši gan iestudētu, gan spēlētu labāk). Apbrīnojama uzticība!!! Kaut visi teātri varēu lepoties ar tik izciliem un lojāliem skatītājiem!
Prieks, ka visi komentētāji ir savā vietā, izcili dara savu darbu (un vēl pārzina citu darbus), nekas nekļūdās un ir tik laipni un labestīgi.
Bet no manas puses - paldies teātrim! Mazāk lasīt komentārus un mīlēt darīt to, ko darat!

Elfs
14:01 | 14/12/18
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Liepājas teātris izbeidzās jau sen - tajā laikā, kad no štata tika izmesti visi vecie talantīgie(tobrīd vēl dzīvie) aktieri, lai atbrīvotu vietas Lietuvā audzinātajam aktieru kursam. Tā ārpus teātra savus pēdējos gadus nodzīvoja Jānis Kuplais, Jānis Lagzdiņš un vēl daudzi talantīgi aktieri. Nožēlojami. Tāpēc daudz labprātāk braucu uz Valmieras teātri, jo tur galvenais kritērijs ir aktiera talants, nevis jaunības svaigums.

to skatītāji
22:25 | 13/12/18
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Gan jau , ka esi vien no nosauktajām liekēdēm teātrī? Administrācija ir nopietni jāsamazina. Jāatstāj 4 gadtbinieki, ar Laukenšeineru priekšgalā! Pārējie lai iet Maximā strādāt! Tur darbinieki patiešām ir vajadzīgi.

Elfam
15:20 | 14/12/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Jā. Piekrītu Jūsu viedoklim. Ja nav paaudžu maiņas un dzīvas pieredzes pārmantojamība, tad durvis atsit ar kāju un caurvējš ir mūžīgs, izpūšot visu vērtīgo un saglabājamo.

Mārtiņš Feldmanis
16:33 | 16/12/18
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Liepājas teātris Retweeted

dita rietuma


@ditarietuma
Dec 13
More dita rietuma
"Bernardas Albas nams" Liepājā vēl viena izrāde, uz kuru jau jāsāk braukt, lai pēcāk, kad būs visādas balvu balvas, nebūtu nepamatotu "pārsteigumu". Vizuāli efektīgi, tehniski un fiziski sarežģīti. Edīte Tišheizere "Ir" dod 5 "bumbas", es - nedaudz taupīgāka, bet ir labi.Pat ļoti

Tiffany Perio
13:42 | 18/12/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Vai jums ir kāda finanšu krīze? Vai jums ir nepieciešama atlaišana, lai pārbūvētu savu māju vai paplašinātu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu steidzamos parādus un paliktu par labu, Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus utt. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus: "Individuālie aizdevumi, parādu konsolidācijas aizdevums, riska kapitāls, uzņēmējdarbības aizdevums, izglītības aizdevums, Home Loan un Aizdevums jebkāda iemesla dēļ un steidzamas vajadzības! ar 2% procentu likmi, kas ir piemērota jebkuram klientam, un jums patiks mūsu pakalpojumi. Sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu: ====> tiffanyperioloancompany@gmail.com vai WhatsApp: +1 (518) 721-7032

visu cieņu!
11:01 | 20/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/kulturas-rondo/bernardas-albas-nams-liepajas-teatri-jauna-teatrala-pasaule-uz-s.a112843/ …
Izrāde, kurā aktieri spēlē ar kaifu, asins garšu mutē un lepojas ar gala rezultātu. "Es esmu lepna par šo izrādi," saka Inese Kučinska. Mūsu Bernardas Albas nams.

visu cieņu!
11:13 | 20/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Inese Pomerance says:
2018. gada 10. September at 22.13
Paldies Liepājas teātrim par šo izrādi,par iespēju palūkoties un izdzīvot šo laiku posmu.Lieliski režisoram V.Sīlim un Rasai izveidot intresantu vēstures stundu,piemērota scenogrāfija,īpaši video projekcijas,dziesmiņas un kostīmi kuros tik ātri varēja pārģērbties aktieri.Īpaši paldies Gatim Malikam,Mārtiņam Kalitam,Rolandam Beķerim un protams mūsu aktrisēm Anetei Berķei,Agnesei Jēkabsonei,Ilzei Trukšanei un Laurai Jerumai.
MALAČI!

visu cieņu!
11:16 | 20/12/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Agnese Jēkabsone – jauna aktrise, kuru biogrāfiskā titulloma iezzīmē Latvijas teātrī kā neikdienišķa mēroga mākslinieci. Aktrise ļaujas lomas prasībai būt neglītai, nevis koķetē ar kroplības ideju, kā nereti gadās pievilcīgām māksliniecēm. Un vienlaikus tā nav tikai forma.Agnese Jēkabsone nospēlē Piafas bez ierunām iekarojošo harismu.
— Zane Radzobe (“Ir” // “Piafa”)

Vēsma
14:59 | 20/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nevajag dramatizēt situāciju! Aizvadītā teātra sezona bija bāla visā Latvijā, Liepājas teātris nav nekāds izņēmums. Spēlmaņu nakts balvas ir tikai piecu cilvēku vērtējums, turklāt konkurence ir milzīga. Nominācija jau ir atzinība. Tas, ka teātris nav finansiāli nodrošināts, ir finansētāju absolūtā neizpratne kultūras ekonomikas jautājumos. Mākslas iestādi nevar vērtēt pēc peļņas - zaudējumu aprēķina kā ražojošu uzņēmumu. Te darbojas citas formulas, kuras, starp citu, ir iespējams apgūt arī augstākās izglītības līmenī. Kultūra ir Liepājas zīmols! Un nekas cits, ko mēģina par tādu pasniegt. Igauņi, piemēram, to ir sapratuši, viņu teātri ir daudz labāk nodrošināti, turklāt teātru ir vairāk! Un tauta viņus mīl, viņus neaprej, bet ļauj strādāt, kļūdīties un eksperimentēt, jo tikai tā var radīt izcilus iestudējumus. Māksla nav nekustamais īpašums, ko nopērk lēti, bet pārdod dārgi.

spriediet paši
18:11 | 20/12/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

https://www.youtube.com/watch?v=lcbLNrmipE8

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki