Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nodarbinātākā – Laura Jeruma, spēlētākā izrāde – „Pelnrušķīte”


atlikušas 250 zīmes


Nodarbinātākā – Laura Jeruma, spēlētākā izrāde – „Pelnrušķīte” (2)

Autors: Zanda Borga, Liepājas teātra literārā padomniece
Piektdienā, 14. jūnijā, 2013 | BIRKAS: teātris , Laura Jeruma
Izdrukāt Ziņot
Laura Jeruma Pelnrušķītes lomā
Laura Jeruma Pelnrušķītes lomā
FOTO: Ziedonis Safronovs

Piektdien, 14.jūnijā, pirms došanās atvaļinājumā Liepājas teātra darbinieki pulcējās kopsapulcē, kur tika iepazīstināti ar 106.sezonas rezultātiem.

Īpaši iepriecināja informācija par skatītāju skaitu, kurš pārsniedzis 75 tūkstošus.

Ieskaitot viesizrādes gan Latvijā, gan ārvalstīs, šosezon nospēlētas gandrīz 200 izrādes.

Visvairāk tikusi spēlēta izrāde bērniem „Pelnrušķīte” (režisors Leons Leščinskis) – kopumā 22 reizes. Otrajā vietā mūzikls „Pūt, vējiņi!” (režisors Dž.Dž.Džilindžers) – 20 reizes, bet trešajā vietā šā paša režisora iestudētā komēdija „Atsaldētais”, kas skatītājiem rādīta 18 reizes.

106.sezonas nodarbinātākā aktrise ir Laura Jeruma, kura šosezon nospēlējusi 137 izrādes un piedalījusies sešos jauniestudējumos. Vēl vairāk par 100 izrādēm nospēlējuši arī aktieri – Gatis Maliks (129), Anete Berķe (124), Egons Dombrovskis (117), Marģers Eglinskis (111), Inese Kučinska (110), Anda Albuže un Rolands Beķeris (abi pa 104), Kaspars Kārkliņš (103) un Signe Ruicēna, kura piedalījusies 102 izrādēs.

Pašlaik Liepājas teātra repertuārā ir 17 iestudējumi – vecākais no tiem – izrāde bērniem „Sniegbaltītes skola”, kura ir repertuārā jau no 2007.gada februāra.

Tā kā audzis skatītāju skaits, ar 107.sezonu Liepājas teātris ieviesis 2.abonementu.

Tas nozīmē, ka tā īpašnieki varēs apmeklēt katra abonementā piedāvātā jauniestudējuma 2.pirmizrādi. Abonementus jau iespējams iegādāties, un to cena neatšķiras no 1.abonementa un ir robežās no 20 līdz 40 latiem (skolēniem, studentiem, pensionāriem un I/II grupas invalīdiem no 14 līdz 28 latiem).

Nedaudz mainījušās arī atlaides. Turpmāk skolēnu, studentu, pensionāru un I/II grupas invalīdu biļetes maksās par 25% lētāk.

Liepājas teātris 107.sezonu atklās 13.septembrī ar Pemas Džemsas lugu „Piafa” Lauras Grozas-Ķiberes iestudējumā, kurā leģendāro franču dziedātāju atveidos aktrise Agnese Jēkabsone.


Sludinājums

Skatītāja
09:40 | 15/06/13
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Absolūti netalantīga. Vienveidīga, šabloniska. Ejot uz izrādi, jau iepriekš var zināt, ka atkal būs jāklausās šinī ierasti ņaudošajā intonācijā. Vakardienas "Minhauzena precību" pirmizrāde nebija izņēmums.

Valters
13:36 | 19/06/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ka tik kādam uzkāst. Laura ir lieliska aktrise, šosezon bija tika dažāda, interesanta.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki