Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Noslēgsies pieteikšanās Kultūras projektu konkursam


atlikušas 250 zīmes


Noslēgsies pieteikšanās Kultūras projektu konkursam

Piektdienā, 16. februārī, 2018 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , projekti
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Kultūras pārvalde atgādina, ka izsludinātajam projektu konkursam pieteikšanās noritēs vēl tikai līdz otrdienai, 20.februārim.

Konkursā var piedalīties projekti, kurus plānots realizēt Liepājā un kuru rezultāti būs sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai.

Pieteikumus var iesniegt tikai elektroniski, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit. Saite uz anketu un ir pieejama arī Liepājas Kultūras pārvaldes mājas lapā www.liepajaskultura.lv, sadaļā Projektu konkurss.

Lai projektu konkursa pieteikšanās noritētu veiksmīgi, kultūras pārvalde aicina rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni 63483940. Pildot elektronisko pieteikuma anketu lūdzam ņemt vērā šādus punktus:

• Projekta pieteikumu ir iespējams labot un papildināt nospiežot pogu Saglabāt – uz reģistrēto e-pastu tiks nosūtīta saite ar pieejas datiem.
• Projektu var iesniegt tikai vienu reizi, elektroniskās anketas beigās nospiežot pogu Iesniegt, nebūs iespēju šo projektu papildināt vai labot.  
• Elektroniskā pieteikuma anketa ir izstrādāta tā, lai projekta iesniedzējam maksimāli izslēgtu iespēju kļūdīties.
• Rezultātu paziņošana plānota 2018.gada 16.martā.

Projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt kvalitatīvu un Liepājas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu dažādās kultūras nozarēs. Kultūras projektu konkursā ir paredzēts 40 000 eiro liels līdzfinansējums, informē Kultūras pārvaldes Sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki