Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Noslēgusies pieteikšanās konkursam "Pērļu lietus"


atlikušas 250 zīmes


Noslēgusies pieteikšanās konkursam "Pērļu lietus"

Trešdienā, 13. februārī, 2019 | BIRKAS: Pērļu lietus , Latviešu biedrības nams , TMKC
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jau astoto gadu rīko bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu "Pērļu lietus", kas pulcē dziedātājus no visas Latvijas.

Šogad dalībai konkursā pieteikušies 58 solisti un 16 ansambļi trijās vecuma grupās, informē centra Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Konkurss norisināsies 24. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā. Jaunos talantus vērtēs profesionāla žūrija – dziedātāja, nozares eksperte un profesionālā vokālā ansambļa "Putni" vadītāja Antra Dreģe, Latvijas Vokālo ansambļu asociācijas dibinātāja, ilggadēja vadītāja, vokālā pedagoģe un nozares eksperte Mārīte Puriņa, dziedātājs un vokālais pedagogs Uģis Roze, komponists, aranžētājs un diriģents Andris Kontauts, dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins.

Konkursa mērķis ir pilnveidot dalībnieku skatuvisko pieredzi, veicināt vokālo un māksliniecisko spēju attīstību, sekmēt jauna, mākslinieciski augstvērtīga repertuāra apguvi, atbalstīt bērnu un jauniešu radošo pašizpausmi mūzikas mākslā, saņemot izaugsmi veicinošu profesionālas žūrijas vērtējumu. Viens no konkursa nolūkiem ir arī attīstīt un pilnveidot vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas, kā arī rosināt vokālo ansambļu repertuārā iekļaut dziesmas a cappella izpildījumā, kas ir būtiska Dziesmu un deju svētku tradīcijas ilgtspējas sastāvdaļa.

Konkursantu uzstāšanos aicināti vērot arī liepājnieki un pilsētas viesi. Ieejas maksa 3 eiro. Biļetes var iegādāties SIA  "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki