Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks fonda "Viegli" koncerts "Viss skaidri redzams"


atlikušas 250 zīmes


Notiks fonda "Viegli" koncerts "Viss skaidri redzams"

Autors: Marta Lagzdiņa
Pirmdienā, 14. janvārī, 2019 | BIRKAS: koncerts , Lielais Dzintars , Imants Ziedonis , Renārs Kaupers
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Turpinot ziemas koncertsēriju, pirmo reizi Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" dosies reģionālā koncerttūrē, sniedzot trīs ekskluzīvus koncertus Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē.

Ar programmu "Viss skaidri redzams" svētdien, 3.februārī, pulksten 18 fonda "Viegli" mūziķi kopā ar Vidzemes kamerorķestri uzstāsies koncertzālē "Lielais Dzintars" Liepājā. Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties vietnē ekase.lv un koncertzāles "Lielais Dzintars" biļešu kasēs.  

Koncertā "Viss skaidri redzams" tiks atskaņotas fonda "Viegli" zināmākās dziesmas no visiem trim albumiem jaunos aranžējumos. Tajā uzstāsies mūziķi, kuri piedalījušies visu trīs albumu ierakstos – Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) un Jānis Strapcāns. Kā ierasts, mūziķiem uz skatuves pievienosies arī citi fonda "Viegli" draugi. Taču īpašu šo koncertu šogad padarīs Vidzemes kamerorķestra mūziķi, kuri diriģenta Andra Veismaņa vadībā piešķirs skanējumam vēl lielāku jaudu un vērienu.  

"Visus šos astoņus gadus, kopš fonds "Viegli" rīko koncertsērijas Dzelzceļa muzejā decembrī, esam saņēmuši neskaitāmus ielūgumus paviesoties koncertzālēs arī ārpus Rīgas. Mēs ilgi gaidījām īsto brīdi, lai iepriecinātu klausītājus reģionos, un nu tas ir klāt! Esmu laimīgs, ka klausītāji Liepājā, Rēzeknē un Cēsīs dzirdēs mūsu dziesmas tik krāšņā skanējumā – kopā ar Vidzemes kamerorķestri," stāsta viens no fonda "Viegli" dibinātājiem, Imanta Ziedoņa muzeja radošais direktors un koncertu "Viss skaidri redzams" režisors, mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora).

Par fondu "Viegli"
Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" dibināts 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim – tuvu misiju: "Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties." Fonda mērķis ir attīstīt jaunradi Latvijā, veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas iniciatīvas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu. 2015.gada rudenī fonds "Viegli" ar vislielāko atbildību par dzejnieka uzticēto uzdevumu nodibinājis Imanta Ziedoņa muzeju, par tā misiju izvirzot veicināt jaunradi Latvijā, iedvesmot sabiedrību latviskuma stiprināšanā, kā arī sniegt iespēju interesentiem radošā veidā izzināt sevi un pasauli, balstoties Imanta Ziedoņa idejās, daiļradē paustajā un viņam tuvajās vērtībās


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki