Dzejas dienās viesosies dzejniece Amanda Aizpuriete

BIRKAS:
Dzejas dienas , Amanda Aizpuriete

7.septembrī pulksten 19.00 viesnīcas "Promenāde" Hika zālē notiks dzejnieces Amandas Aizpurietes autorvakars "Visu diennakti zied”. Sarīkojumu vadīs aktieris Leons Leščinskis.

Notiks Japāņu tradicionālās mūzikas koncerts

BIRKAS:
koncerts , Japānas vēstniecība

Japānas vēstniecība aicina apmeklēt japāņu tradicionālās mūzikas un etnodžeza koncertu, kurā uzstāsies Japānas tautas instrumenta šjamisena solists Šjo Asano un viņu pavadošais ansamblis.

Projekta uzraudzības padome lems, vai ļaut iepazīties ar koncertzāles projektu (35)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle

Lai gan Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde nesen izteicās, ka ”Lielā Dzintara” projekts nav slepens, domes Juridiskās daļas vadītāja Inita Pelnēna baidās riskēt un parādīt to deputātam.

Dzeja iebrauc Liepājā (5)

BIRKAS:
Dzejas dienas

Liepājā ieradusies starptautiska radošā grupa - „Dzejas brauciena” dalībnieki - dzejnieki no dažādām Ziemeļvalstīm. Brauciens noslēgsies šovakar ar kultūras programmu viesiem un dzejas lasījumiem liepājniekiem.

Liepājā ar daudziem pasākumiem septembrī atzīmēs Dzejas dienas

BIRKAS:
Dzejas dienas

Liepājā no piektdienas līdz 11.septembrim notiks Dzejas dienu pasākumi. Tajās ikviens varēs izmantot iespēju uzrakstīt dzejoli uz īpašas Dzejas dienu kartītes.

Liepājniece Valodu kongresā Ungārijā

BIRKAS:
Lāsma Gaitniece

Sākoties jaunajam studiju gadam, no 29. līdz 31. augustam Rietumungārijas Universitātē norisinājās starptautiskais XXI. Ungāru praktiskās valodniecības kongress.

Aicina pieteikties īsfilmu festivālam "Amatieris 2011"

BIRKAS:
konkurss , OPĀ

Biedrības "Kultūras aktīvistu apvienība "OPĀ"" aicina  ikvienu interesentu, kurš ir amatieris īsfilmu veidošanā, pieteikties īsfilmu festivālam "Amatieris 2011".

Deputāte: ja nepalīdzēsim katedrālei, no kauna neatmazgāsimies (16)

BIRKAS:
Sv. Trīsvienības katedrāle , domes sēde

Precizējot Liepājas sociāli ekonomiskās attīstības programmu 2008. – 2014. gadam, deputāti šodien asi diskutēja pirms balsojuma par programmā iekļauto „Liepājas pilsētas investīciju plānu 2011. – 2012. gadam”.

Atklās Baltijas valstu mākslinieku izstādi

BIRKAS:
izstāde

Liepājas Latviešu biedrības namā 2. septembrī pulksten 16.00 tiks atklāta starptautiska mākslas izstāde „Portreta ideja”, kurā piedalīsies mākslinieki no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

Silva Golde: „Koncertzāles projekts nav slepens” (14)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle , Ivars Kesenfelds , projekts

„Pirmoreiz dzirdu, ka projekts ir slepens,” šodien man telefoniski sacīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, portālu informēja Liepājas domes deputāts Ivars Kesenfelds.

Galerijā „Promenade” atklās Laimoņa Podiņa izstādi "Atmiņas" (1)

BIRKAS:
izstāde

Ceturtdien, 1. septembrī mākslas galerijā „Promenade” tiks atklāta Laimoņa Podiņa personālizstāde „Atmiņas”!

Bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis atkal koncertē

BIRKAS:
Ints Dālderis , LSO , koncerts

11.septembrī pulksten 17.00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā kopā ar klarnetistu Intu Dālderi sniegs unikālu koncertu Quiet City.

Liepājas teātra jaunās sezonas dominante – latviskums (3)

BIRKAS:
teātris , Kristīne Valdovska
Liepājas teātra mārketinga direktore Kristīne Valdovska

Ar iepriekšējās sezonas mūzikla „Vestsaidas stāsts” izrādi Liepājas teātris 9. septembrī sāks jauno, 105. sezonu. Vairāk par 2011./2012. gada jauniestudējumiem, biļešu cenām un citiem jaunumiem portālam stāsta teātra mārketinga direktore Kristīne Valdovska.

Dālderim pārmet reklamēšanos uz traģisku notikumu rēķina (2)

BIRKAS:
LSO , vēlēšanas , Vienotība , Ints Dālderis

Portāls nra.lv raksta, ka pie viņiem vērsusies kāda liepājniece, paužot sašutumu par bijušā kultūras ministra, partijas "Vienotība" pārstāvja Inta Dāldera, viņasprāt, nekorekto rīcību.

Ģimene atver mākslas salonu (galerija) (5) Ģimene atver mākslas salonu

BIRKAS:
mākslas salons , Līna Freimane , Liene Eltermane , Ēriks Freimanis

Kopš šodienas Liepājā ir vēl viena tūristiem un arī pašiem pievilcīga vieta – Eltermaņu un Freimaņu ģimenes salons „Mākslas lāde”.

Kristiāna Dimitere: “Laimes sajūtai var sataustīt grunti, tā ir diezgan sekla...” (galerija) (5) Kristiānas Dimiteres izstādes atklāšana

BIRKAS:
Kristiāna Dimitere , izstāde , intervija

“UPB” viceprezidente Ilze Freimane kārtējo reizi parūpējusies, lai liepājniekiem būtu iespēja pašu mājās gūt ieskatu galvaspilsētas mākslas pasaules savdabīgās pārstāves, tēlnieces un gleznotājas Kristiānas Dimiteres daiļradē.

Britu horeogrāfs un dīdžejs pasniegs deju nodarbības Liepājā (1)

BIRKAS:
Jaunatnes centrs , dejas

No 3. līdz 8.septembrim Liepājā viesosies dīdžejs, horeogrāfs Deivids Dankans no Lielbritānijas. Viņš mūsu pilsētas jauniešiem sniegs deju nodarbības.

Koncertzāle nav valsts drošības vai aizsardzības objekts! (21)

BIRKAS:
koncertzāle , Lielais Dzintars , ahitektūra , projekts

“Varbūt Liepājas vadībai ir vērts atzīt neveiksmi, attiesāt izšķērdēto finansējumu un sākt koncertzāles projektu no jauna?” arhitekts Gundars Vērpe pārmet neprofesionālas sadarbības turpināšanu.

Tirdzniecības centrā „Ostmala” apskatāma fotogrāfa Aigara Hibnera izstāde „Aiz priekškara”

BIRKAS:
izstāde , teātris , Aigars Hibneris

Šodien pulksten 16:00 tirdzniecības centrā „Ostmala” tiks atklāta Aigara Hibnera izstāde „Aiz priekškara”, kurā aplūkojamas fotogrāfijas, kas tapušas fotogrāfam gadu strādājot Liepājas teātra aizkulisēs.

Tradicionālās Dzejas dienas šoreiz neformālākas

BIRKAS:
Dzejas dienas
Liepājas Dzejas dienas

Liepājā no 2. līdz 11. septembrim notiks tradicionālās Dzejas dienas. Šogad kulturālie pasākumi aicina iedvesmoties dzejošanai, tāpēc ikviens varēs izmantot iespēju uzrakstīt savu dzeju uz īpašas Dzejas dienu kartītes.