Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pēteris Draguns koncertēs "Austras istabā" Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Pēteris Draguns koncertēs "Austras istabā" Liepājā

Pirmdienā, 13. maijā, 2019 | BIRKAS: Austras istaba , koncerts , Romas dārzs
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 16.maijā, pulksten 18 radošajā telpā "Austras istaba" koncertēs dziesminieks Pēteris Draguns, informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Austrasbērns, dziesminieks un dzejnieks Pēteris Draguns šobrīd labi pazīstams arī kā viens no grupas "Zāle" solistiem un dziesmu autoriem. Pētera radītā mūzika, šķiet, nākusi no aizlaikiem un turpinoši ir pārlaicīga. Dziesminiekam tuvas Austrumu reliģijas – tas manāms arī viņa melodijās, kurās tik piestāvoši un iederīgi skan Raiņa teksti, Agitas Dragunas, Jura Helda, Velgas Kriles, Sergeja Jeseņina un paša Pētera rakstītie vārdi. Kā jau Austrasbērnam, viņa repertuārā ir arī Imanta Kalniņa dziesmas, kuras dziesminieks izdzied sev raksturīgā sajūtā, ieliekot savas pārdomas un attieksmi.

Ieeja koncertā par ziedojumiem radošajai telpai "Austras istaba".

Kultūras notikumus "Austras istabā" rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija "Romas dārzs", Liepājas Kultūras pārvalde, Kurzemes plānošanas reģions, Valsts Kultūrkapitāla fonds un Latvijas Nacionālais Kultūras centrs.

Pasākums tiek filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei (internetā sociālajos tīklos, medijos un citviet) un Austras biedrības reklāmas materiālos.

Radošā telpa "Austras istaba" atrodas mākslas galerijas "Romas dārzs" pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3. Verot durvis "Austras istabai", Austras biedrības pārstāvji un Austrasbērni vēlas pamazām veikt gan leģendārās dziesminieces Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanu, gan arī nodrošināt viņas aizsāktā darba turpinājumu – radīt vietu dziesmai un dzejai Liepājā. "Austras istaba" tika atklāta 2018. gada 3. martā, un plašākai publikai šobrīd tiek atvērta tikai pasākumu laikā vai iepriekš piesakoties.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki