Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piektdien atklās mākslas tirgu "Timbaka Taibaka"


atlikušas 250 zīmes


Piektdien atklās mākslas tirgu "Timbaka Taibaka"

Ceturtdienā, 18. decembrī, 2014 | BIRKAS: Timbaka Taibaka , gadatirgus , Ideju bode , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot

Jau trešo gadu Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē, Alejas iela 18, notiks Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka". Tā atklāšana paredzēta 19.decembrī pulksten 17.

Līdzīgi kā Latvijas Mākslas akadēmija organizē "Jarmarku", tā liepājniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja atbalstīt Liepājas māksliniekus, dizainerus un amatniekus, skolas audzēkņus un pasniedzējus, iegādājoties tieši viņu darinājumus Ziemassvētku dāvanām. Tirgus atklāšana 19. decembrī pulksten 17, darba laiks sestdien un svētdien no 10 līdz 19, informē radošās telpas "Ideju bode" vadītāja Krista Kalnarāja.

Ideja par mākslas tirgus organizēšanu pirms Ziemassvētkiem radās Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā pirms trīs gadiem. Lai ieceri realizētu, palīgos tika aicināta radošā telpa "Ideju bode", kas sadarbojas ar Liepājas un Kurzemes novada māksliniekiem, dizaineriem un amatniekiem. Lielākā daļa no viņiem ir Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas absolventi, kā arī esošie audzēkņi un pasniedzēji.

"Prieks, ka mums izdevās šo ieceri realizēt. Pati esmu studējusi Latvijas Mākslas akadēmijā un piedalījusies "Jarmarkā" un zinu, cik liela interese cilvēkiem ir par mākslinieku vai topošo mākslinieku radītajiem darbiem. Mēs varam dot iespēju sevi parādīt Liepājas māksliniekiem un redzam, ka ar katru gadu tirgus ir apmeklēts arvien vairāk un pieaug arī pārstāvēto autoru skaits", atzīst Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas pasniedzēja un direktores vietniece radošajā darbā Zane Bluķe.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" atklāšana notiks piektdien, 19. decembrī pulksten 17, Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē, Alejas ielā 18. Tirgus darbosies sestdien un svētdien no pulksten 10 līdz 19. Šogad "Timbaka Taibaka" aicinās izbaudīt Ziemassvētku atmosfēru, jo skanēs ne tikai Ziemassvētku dziesmas un priecēs krāšņi mākslas, dizaina un amatniecības darinājumi, bet arī kafejnīca "Darbnīca" piedāvās iespēju iegādāties karstus dzērienus, kūciņas un citus našķus.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" piedāvās iegādāties gleznas, grafikas, mēbeles, dizaina un amatniecības preces – rotas, aksesuārus, apģērbu, kā arī keramikas, ādas un tekstila izstrādājumus, bērnu rotaļlietas, spēles ģimenei un daudz ko citu, kas gatavots Liepājā un Kurzemes novadā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki