Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Piektdien tiks atklāts mākslas tirgus "Timbaka taibaka 2"


atlikušas 250 zīmes


Piektdien tiks atklāts mākslas tirgus "Timbaka taibaka 2"

Otrdienā, 17. decembrī, 2013 | BIRKAS: Timbaka Taibaka , mākslas vidusskola , Ideju bode
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 20.decembrī, pulksten 17 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē, Alejas ielā 18, tiks atklāts jau otrais mākslas tirgus "Timbaka Taibaka".

Tajā Ziemassvētku dāvanas, aksesuārus un dizaina lietas varēs iegādāties arī sestdien un svētdien no pulksten 10 līdz 19. Mākslas tirgu organizē radošā telpa "Ideju bode" sadarbībā ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu, informē "Ideju bodes" pārstāve Krista Kalnarāja.

Jau otro gadu "Timbaka taibaka" būs tā vieta, kas piedāvās Liepājas Dizaina un mākslas skolas audzēkņu, pasniedzēju, absolventu un "Ideju bodes" rīcībā esošos mākslas darbus, kas noderēs kā lieliskas Ziemassvētku dāvanas. Tirdziņā varēs iegādāties vairāk kā divi simti dažādu mākslas darbu, kurus darinājuši apmēram trīsdesmit dažādi autori. Tirdziņā būs dizaina un interjera preces, "Brik" koka lampas, mēbeles, košas un dekoratīvas gleznas,, māla un porcelāna trauki, rotas un aksesuāri ar etnogrāfiskiem rakstiem, kas noteikti atšķirsies ar savu unikālu un radošu izpildījumu.

Tieši Liepājas Mākslas vidusskola nāca klajā ar iniciatīvu organizēt šādu mākslas darbu tirdziņu skolas telpās, līdzīgi kā tas ir Latvijas Mākslas akadēmijas "Jarmarkā". Liepājas Mākslas vidusskolas audzēkņi iegūst kvalitatīvu un profesionālu izglītību, mācību procesā tiek radīti daudzi dizaina, interjera un apģērba mākslas darbi, kurus tagad būs iespēja arī iegādāties.

Pagājušā gada rudenī tika izveidota radošā telpa "Ideju bode" ar mērķi apzināt jaunus un talantīgus, kā arī sevi jau pierādījušus māksliniekus, dizainerus, dažādu arodu pratējus, kas pircējiem vēlas piedāvāt savus darinājumus. Nepilna gada laikā ir izveidojusies sadarbība ar vairāk kā divdesmit māksliniekiem un radošiem cilvēkiem, kuru darbus ir iespēja iegādāties internetā www.idejubode.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki