Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pieteikumus Kultūras balvai var iesniegt līdz 6.februārim


atlikušas 250 zīmes


Pieteikumus Kultūras balvai var iesniegt līdz 6.februārim

Pirmdienā, 02. februārī, 2015 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Kultūras balva
Izdrukāt Ziņot

Vēl tikai līdz 6.februārim Liepājas  Kultūras pārvalde aicina iesniegt pieteikumus "Liepājas Kultūras balvai 2014", informē attīstības projektu vadītāja Agita Auza.

Liepājas Kultūras balva tiek pasniegta jau ceturto gadu, lai novērtētu ievērojamākos kultūras notikumus, kuri veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī atskatītos uz radošākajām idejām Liepājas kultūrā aizvadītajā gadā. Ar ideju par Liepājas Kultūras balvu 2010.gadā klajā nāca tā laika Liepājas domes priekšsēdētaja vietniece Silva Golda.

Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija norisināsies šī gada 27.februārī. Pretendēt uz Liepājas Kultūras balvu var gan fiziska, gan juridiska persona, t.sk. kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, kreativitāti un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā. Pretendenti balvai var tikt izvirzīti gan no fizisku, gan juridisku personu puses, turklāt pretendents balvas saņemšanai var izvirzīt arī pats sevi. Pretendenta sasniegumiem ir jābūt pamatotiem ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda, t.i., diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos utml.

Pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt Liepājas Kultūras pārvaldē, Liepājas Latviešu biedrības namā, 2. stāvā, 96. kabinetā. Ar nolikumu un pieteikuma anketu var iepazīties mājas lapā www.liepajaskultura.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki