Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Plaši atzīmēs 4.Vācijas – Baltijas kultūras dienas


atlikušas 250 zīmes


Plaši atzīmēs 4.Vācijas – Baltijas kultūras dienas (4)

Izdrukāt Ziņot

No 21. Līdz 24.oktobrim Vācu namā Stendera ielā 5 risināsies 4.Vācijas – Baltijas kultūras dienas, portālu informēja Liepājas vācu biedrību asociācijas vadītājs Mihaels Galmeisters.

Kultūras dienas, uz kurām aicināti visi interesenti, aizsāksies 21.oktobrī pulksten 18 ar muzikālu dzejas vakaru Vācu namā. Skanēs gan mūsdienu, gan senāku laiku oriģināldzeja un dzejas tulkojumi.

Nākamajā dienā – 22.oktobrī –, pulksten 18 Latviešu biedrības namā būs iespēja noskatīties teātra trupas "Dittchenbühne" izrādi "Revidents" vācu valodā.

Piektdien, 23.oktobrī, pulksten 14 vācu biedrības aicina uz pastaigu par vēsturisko Līvas kapsētu gida pavadībā, bet vakarā, pulksten 18 Stendera ielā 5 – uz Līvas kapiem veltītās brošūras prezentāciju

Savukārt sestdien, kultūras dienu pēdējā dienā, interesenti visas dienas garumā, sākot jau no pulksten 10, aicināti apmeklēt atvērto "kultūras virtuvi", kur tiks gatavoti nacionālie ēdieni, būs ieskats ēdienu gatavošanas noslēpumos un recepšu prezentācija.

Dienas gaitā paredzēta arī atkārtota Līvas kapu brošūras prezentācija un ekskursija pilsētu un mazākumtautību kapsētām.

Kultūras dienas noslēgsies pulksten 19 ar muzikālu vakaru.

Sludinājums

Zigrīda
09:15 | 21/10/15
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vai tad parāds domei par telpām samaksāts, ka var tā ballēties?

!!!!
10:37 | 21/10/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Cik zinu, tad šiem no šī nama bija jau jāizvācas. Laikam būs noīrējuši telpas speciāli šīm dienām.

Nesaprotu
12:24 | 21/10/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kas tās tādas - mazākumtautību kapsētas? Kapsētas iekārtoja pēc reliģisko konfesiju vai ticību principa nevis pa tautībām. Luterāņi bija vācieši, latvieši u.c., katoļi vairāk poļi, lietuvieši u.c. Ebreji kopa savas reliģiskās tradīcijas. Ja nav saprašanas, tad jāpaklusē. Un kādi zili zaļi brīnumi būs tajā Līvas kapu brošūrā?

juan carlos
18:53 | 21/10/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kredits Piedāvāt aizdevumus starp īpaši Man ir kapitāls, kas tiks izmantoti, lai piešķirtu īpašus aizdevumus īstermiņa un ilgtermiņa no 1000€ līdz 5000000€ ikvienam

nopietni vēlas šo kredītu. 2% procenti gadā saskaņā ar kreditē summas kā īpaši es negribu pārkāpt augļošanu likumu. jums var atmaksāt vairāk nekā 1 līdz 15

gadiem atkarībā no kreditēto summu. tas ir jūs redzat par ikmēneša maksājumiem. Es lūdzu tikai atzīšanu rokrakstā sertificēts parāda un arī daži sniegtie daļas:

juancarlospara3@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki