Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Promenade Hotel" Hika zālē uzstāsies "Kymatic Ensemble"


atlikušas 250 zīmes


"Promenade Hotel" Hika zālē uzstāsies "Kymatic Ensemble"

Pirmdienā, 22. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Promenade Hotel , koncerts , Iededz gaismu
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sestdien, 3.novembrī, pulksten 19 viesnīcas "Promenade Hotel" Hika zālē uzstāsies Maskavā dibinātais ansamblis "Kymatic Ensemble" koncertcikla "Iededz gaismu" ietvaros.

"Kymatic Ensemble" īpašajā skanējumā klasisko instrumentu balsis apvienojas ar baroka instrumentu tembriem, tautas instrumentu krāsām un elektronikas piedāvātajām iespējām, informē koncertcikla sabiedrisko attiecību  koordinatore Anna Paula Pujēna.

Tā repertuārā atbalsojas senās mūzikas motīvi un tautasdziesmu aizkustinošais vienkāršums, pārsteidzoši saistoša improvizācija un mūsdienu mūzikas dzīvā elpa, kā arī interese par rokmūziku, džezu, postminimālismu un meditatīvajām noskaņām.

Šī būs pirmā reize, kad "Kymatic Ensemble" viesosies Latvijā, piedāvājot retu iespēju dzirdēt mūsdienu krievu komponistu mūziku, kas jau guvusi ievērojamus panākumus citviet pasaulē, bet Latvijā vēl nav skanējusi. Programmā būs Alekseja Sjumaka, Annas Pospelovas, Alekseja Nadžarova , Antona Izgagina, Dmitrija Mazurova un citu mūsdienu komponistu skaņdarbi.

Koncertu rīko nodibinājums "Via Cultura" sadarbībā ar jaunās mūzikas festivālu "Arēna", kura ietvaros šo koncertu varēs dzirdēt nākamajā dienā, 4. novembrī pulksten 19 Rīgas Reformatoru baznīcā.

Koncertcikls "Iededz gaismu" ik gadu rudens un ziemas tumšajos mēnešos aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz kamermūzikas un džeza koncertiem viesnīcas "Promenade Hotel" mājīgajā Hika zālē. Cikla turpinājumā novembrī un decembrī dzirdēsim Latvijas mākslinieku koncertus – trio "Angelicus" (soprāns Elīna Šimkus, arfiste Ieva Šablovska, flautiste Sondra Lejmalniece) ar programmu "Latvijas dvēseles dziesma", džeza vokālā grupa "Framest" ar viņu jaunāko, šoreiz senās mūzikas programmu "Zelta madrigāļi" un citi.

Biļetes uz koncertciklu nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā. Skolēniem, studentiem un pensionāriem ir atlaides. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Koncertcikls rīkots sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi. Informatīvi atbalsta portāls dieviete.lv. Plašāka informācija www.viacultura.lv, kā arī sociālajos tīklos twitter.com/ViaCulturaLV, un facebook.com/ViaCulturaLV.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki