Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Promenādē" izskanēs koncerts "tas, kas uz tava pleca…"


atlikušas 250 zīmes


"Promenādē" izskanēs koncerts "tas, kas uz tava pleca…" (1)

Otrdienā, 05. decembrī, 2017 | BIRKAS: Promenade Hotel , koncerts , Sigita Jevgļevska , Māris Kupčs , Māris Čaklais , bibliotēka
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Edgars Pohevičs

Sigita Jevgļevska un Māris Kupčs otrdien, 5. decembrī, pulksten19 ielūdz uz Māra Čaklā dzejkoncertu "tas, kas uz tava pleca…".

Koncerts notiks viesnīcas "Promenāde" Hika zālē Vecajā ostmalā 40.

Laikā, kad esam tik tuvu  gada brīnumainākajam notikumam – Ziemassvētkiem, kad cilvēku sirdis kaut ko gaida, kad domas un prāti ir atvērti gaišajam un labajam, kad liels un mazs patiešām tic un cer sagaidīt ko īpašu – varbūt brīnumu…, ļausimies šīm skaistajām izjūtām, ieklausoties brīnišķīgās un neaizmirstamās dziesmās, kuru vārdu autors ir latviešu dzejnieks Māris Čaklais.

Mūzika dzejai iedod jaunu skanējumu, nokrāsu, izteiksmi, citu mūžu….Tā ir arī ar Māri Čaklo un viņa neaizmirstamo dzeju. Dziesmas ar Čaklā vārdiem ir īpaši mīlētas, tās dzīvo līdzi laikam. Māra Čaklā dzeju mūzikā daudz izmantojis komponists Imants Kalniņš, mūziķi Ēriks Ķiģelis un brāļi Ziemeļi. Šīs dziesmas tautā kļuvušas populāras un ierakstītas latviešu mūzikas vēsturē zelta burtiem.

Sagaidīsim katrs savu brīnumu un baudīsim dzejnieka Māra Čaklā  dzejas skanējumu dzejkoncertā “tas, kas uz tava pleca…" Sigitas Jevgļevskas un Māra Kupča izpildījumā.

Koncertu organizē Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka.

Ieeja bez maksas
 


Sludinājums

pelēks
12:19 | 06/12/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tas bija dvēseliski. Paldies bibliotēkai, māksliniekiem un puisim pie apurātiem. Un, protams, Čaklajam. Tas tiešām bija dvēseliski. Vairāk un biežāk - ko tādu.
Paldies par mantru - iemācījos. Lai kā - pelēks un melns (ar kādu sarkanu pogu, vai banti) visbiežāk manā garderobē. :)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki