Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Prozas meistardarbnīcu sestdien vadīs Haralds Matulis


atlikušas 250 zīmes


Prozas meistardarbnīcu sestdien vadīs Haralds Matulis

Piektdienā, 16. janvārī, 2015 | BIRKAS: literārā akadēmija , LiepU , Humanitārais institūts
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 17.janvārī, Kūrmājas prospektā 13, LiepU Kurzemes Humanitārā institūta telpās, notiks šā gada pirmā Piejūras pilsētu literārās akadēmijas nodarbība – Prozas meistardarbnīca.

Tā paredzēta no pulksten 12 līdz 18, un meistardarbnīcu vadīs sociālantropologs un tulkotājs Haralds Matulis, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Prozas meistardarbnīcā notiks iepazīšanās ar topošajiem prozas autoriem, ar kuriem tiks izveidots individuāls turpmākās sadarbības plāns. Plānota iepriekš iesniegto darbu recenzēšana, radošu uzdevumu veikšana un individuāls darbs pie jauniem tekstiem, kas tiks apspriesti, izvērtēti meistardarbnīcas laikā. Diskusijās runās arī par literāra darba vērtēšanas kritērijiem.

H. Matuļa vadītās Prozas meistardarbnīcas paredzētas janvārī, februārī un martā. Pieteikties aicināts ikviens interesents, kurš vēlas papildināt savas prasmes stāsta, esejas un romāna rakstīšanā, apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas literāro dotību izkopšanā.

Projekts "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" tapis sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Rēzeknes, Rīgas, Ventspils, Daugavpils un Liepājas augstskolām, to līdzfinansē Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds. Piesaistīti tiek literāti un lektori, kuri ikdienā strādā Liepājas Universitātē, kā arī paši raksta prozu un dzeju. Liepājā un Kurzemē projektu pārstāv biedrība "Via Cultura", bet vada – rakstniece Sandra Vensko.

Projekta mērķis ir piedāvāt un atlasīt publicēšanai labākos autordarbus literārajos izdevumos un radīt Latvijā konkurētspējīgu literāro darbu vietni www.vaards.com/. Nodarbības ir lieliska iespēja ikvienam, neatkarīgi no dzimtās valodas un vecuma, Liepājā bez maksas papildināt gan teorētisko, gan praktisko pieredzi literatūrā. Piejūras pilsētu literārās akadēmijas aktivitātes turpināsies trīs gadus.

Plašāka informācija un pieteikšanā – projekta literārās programmas vadītāja Linda Zulmane, e-pasts: linda.zulmane@liepu.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki