Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pūtēju orķestris "Liepāja" konkursā Polijā izcīna "Grand Prix"


atlikušas 250 zīmes


Pūtēju orķestris "Liepāja" konkursā Polijā izcīna "Grand Prix"

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Pirmdienā, 02. jūlijā, 2018 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , konkurss , pūtēju orķestris , bērnu un jaunatnes centrs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra pūtēju orķestris "Liepāja" XXII pūtēju orķestru konkursā Polijā izcīnīja "Grand Prix".

Konkurss un festivāls norisinājās no 22. jūnija līdz 24.jūjijam un tajā piedalījās LMMDV un LBJC pūtēju orķestris "Liepāja" kopā ar mažoretēm. Papildus orķestra dalībnieki piedalījās V starptautiskajā individuālo izpildītāju konkursā.

Pūtēju orķestris par galveno konkursa nomināciju (koncerta programma bija 30 minūtes gara) saņēma visaugstāko žūrijas novērtējumu – "Grand Prix". Konkursa nominācijā "Šova programma" arī tika saņemts augstākais novērtējums – 1.vieta. Ainas Apenes vadītajai deju grupai mažorešu konkursā arī augstākais novērtējums – 1.vieta. Festivālā kopumā piedalījās 11 orķestri no Polijas, Vācijas, Serbijas, Melnkalnes.

Festivāla ietvaros individuālo izpildītāju konkursā piedalījās LMMDV audzēkņi un attiecīgās vecuma grupās guva labus rezultātus: Jorens Daugulis III vieta (sk. V.Šestilovskis), Alīda Emīlija Trumpika II vieta, (sk. R.Lapa), Daiga Koroļonoka saņēma atzinību (sk.R.Lapa) un Ruvimam Ungeitim tika izteikts piedāvājums mācības turpināt Vroclavas mūzikas vidusskolā (sk. V.Šestilovskis). Paldies koncertmeistarei skolotājai Renāteis Sviriņai. Konkursā piedalījās izpildītāji no Pēterburgas, Korejas, Polijas, Vācijas, Melnkalnes. Žūrijā bija augstākā līmeņa pūtēju mūzikas profesionāļi ar profesoru un doktora grādiem no Polijas, Beļģijas, Latvijas, Baltkrievijas, Šveices.

Pasākuma organizatori bija padomājuši arī par sportiskām aktivitātēm mūziķiem, konkursa dienās notika arī draudzības spēles futbolā starp orķestru dalībniekiem. Vislielāko pārsteigumu orķestra dalībnieki saņēma 24.jūnija vakarā – pikniku skaistā atpūtas kompleksā pie ugunskura.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki