Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sācies teātra skatītāju balsojums par aktieriem un iestudējumiem


atlikušas 250 zīmes


Sācies teātra skatītāju balsojums par aktieriem un iestudējumiem

Pirmdienā, 13. maijā, 2019 | BIRKAS: teātris
Izdrukāt Ziņot

No 13. maija līdz 10. jūnijam teātrī norisināsies ikgadējais skatītāju balsojums, lai noskaidrotu 112. sezonas iecienītāko iestudējumu, kā arī aktierus pirmā un otrā plāna lomās.

Balsojuma anketas pieejamas Liepājas teātrī un TC "Ostmala" teātra kasē, nobalsot iespējams arī elektroniski, anketu meklējot Liepājas teātra mājas lapā www.liepajasteatris.lv, Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Atgādinām, ka šosezon Liepājas teātrī tapuši iestudējumi – "Liepāja – Latvijas galvaspilsēta" (režisors Valters Sīlis), "Kleo–Kleo–Kleo–Patra" un "Polianna" (režisors Dž. Dž. Džilindžers), "Bernardas Albas nams" (režisors Viesturs Meikšāns), "Nākamgad tai pašā laikā" (režisors Sergejs Ščipicins), "Ģērbējs" (režisors Dmitrijs Petrenko) un "Roberto Zuko" (režisore Laura Groza–Ķibere).

Rezultātu paziņošana norisināsies 16. jūnijā Liepājas teātrī pēc šīs sezonas pēdējās, Ditas Lūriņas iestudētās izrādes "Ķiršu dārzs", kurai pašlaik notiek intensīvs mēģinājumu process.

Pēc tam, kad tiks sagaidīts arī teātra profesionāļu sezonas vērtējums (19. vai 20. jūnijā tiks paziņotas "Spēlmaņu nakts" nominācijas), Liepājas teātra kolektīvs dosies atvaļinājumā.

Atgādinām, ka par pagājušās sezonas novērtētāko jauniestudējumu kļuva Viestura Meikšāna iestudējums "Mizantrops", kuru šajā sezonā vēl iespējams noskatīties 24.maijā.

Par labākajiem aktieriem skatītāji atzina Aneti Berķi, Gati Maliku, Andu Albuži un Egonu Dombrovski.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki