Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sāksies pieteikumu iesniegšana kultūras projektu konkursam


atlikušas 250 zīmes


Sāksies pieteikumu iesniegšana kultūras projektu konkursam

Otrdienā, 09. janvārī, 2018 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , projekti , Latvijai 100
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Kultūras pārvalde informē, ka arī 2018. gadā tiek organizēts kultūras projektu konkurss ar 40 000 eiro lielu līdzfinansējumu.

Konkursā varēs piedalīties projekti, kurus plānots realizēt Liepājā un kuru rezultāti būs sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai, informē Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

Projektu pieteikumus varēs iesniegt no 24.janvāra līdz 20.februārim. Pēc žūrijas izvērtējuma, konkursa rezultāti tiks paziņoti 16.martā un projektu realizācijas periods paredzēts no 2018.gada 27.marta līdz 2019.gada 26.martam.

Šī gada projektu konkursa prioritāte būs Latvijas valsts simtgades notikumu daudzveidība un kvalitatīva kultūras pasākumu un norišu sagatavošana un īstenošana Liepājā. Projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Liepājas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu dažādās kultūras nozarēs. Ik gadu projektu konkursā tiek iesniegti vairāk kā 80 projekti, kas veicina Liepājas kultūras vides attīstību.

Projektu pieteikumi būs iesniedzami aizpildot elektronisko pieteikuma anketu, kas no 24.janvāra būs atrodama Liepājas Kultūras pārvaldes mājaslapā www.liepajaskultura.lv.

Ar kultūras projektu konkursa nolikumu un tā pielikumiem var iepazīties mājaslapā www.liepajaskultura.lv, sadaļā "Projekti".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki