Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Simfoniskais orķestris koncertēs ar Intaru Busuli


atlikušas 250 zīmes


Simfoniskais orķestris koncertēs ar Intaru Busuli (4)

Trešdienā, 13. jūlijā, 2016 | BIRKAS: koncerts , LSO , Promenade Hotel , Lielais Dzintars , Liepājas vasara
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Festivālā "Liepājas vasara" divus koncertus 15.jūlijā koncertzālē "Lielais dzintars" sniegs Intars Busulis kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri un "Abonementa orķestri".

Koncertā skanēs Intara Busuļa izpildītās pēdējo gadu labākās – Latvijā un Krievijā labi zināmās un iemīļotās Raimonda Paula, Jeļenas Vaengas un citu autoru dziesmas, kas izskanēs gan latviešu, gan krievu valodās. "Koncertprogrammas saldais ēdiens būs jaunu dziesmu pirmatskaņojumi, pie kuriem šobrīd strādājam kopā ar Kārli Lāci un "Abonementa orķestri"," stāsta Busulis.

"Abonementa orķestra" sastāvā katrs no mūziķiem ir izcila personība un īsts sava instrumenta virtuozs. Kārlis Lācis – labi zināms mūsdienu komponists, kurš ilgus gadus sadarbojas ar Intaru Busuli, šīs sadarbības ietvaros uzņēmies muzikālā vadītāja lomu kolektīvā. Kārļa draugi un kolēģi kopš grupas Time After Time laikiem – ģitārists un komponists Kaspars Zemītis, kā arī atraktīvais saksofonists Gints Pabērzs.  "Abonementa orķestra" sastāvā ir arī basists Edvīns Ozols un bundzinieks Kaspars Grigalis, kā arī dziedātājas Karīna Tropa un Vineta Elksne.

Savukārt, festivāla "Liepājas vasara" turpinājumā 20.jūlijā plkst.19 Promenade Hotel Hika zālē muzicēs "Trio Like" – trīs jauni, talantīgi latviešu mūziķi – čelliste Dace Zālīte, pianiste Zane Volberga un sitaminstrumentālists Edgars Vaivods, kas klausītājiem piedāvās īpaši festivālam veidotu ambiciozu koncertprogrammu, kurā iekļauti Alfrēda Šnitkes un Filipa Glāsa skaņdarbi, Latvijā iepriekš neatskaņoti orģinālskaņdarbi šādam sastāvam un speciāli šim koncertam radītas skaņdarbu aranžijas, kā arī notiks kāda īpaša skaņdarba pirmatskaņojums.

Informācija par šo un citiem festivāla "Liepājas vasara" koncertiem atrodama www.liepajassimfoniskais.lv. Biļetes uz festivāla koncertiem pieejamas visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv, informē Liepājas Simfoniskā orķestra Mārketinga un komunikācijas daļa.


Sludinājums

dina
20:03 | 13/07/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Fui!

Platizers
21:29 | 13/07/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Simts gadus vajadzīgs

tomēr
23:40 | 13/07/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Bet tās cenas, tās cenas... kvalitātei tomēr neatbilstošas.

kaija
07:56 | 15/07/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Stulbums pārņēmis skricelētājus! Visas biļetes jau sen pārdotas un daudzi gaida koncertu. Man Busulis šķiet atbilstoša līmeņa mākslinieks , lai biļešu cena bütu tāda.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki