Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skatāma fotoizstāde par olimpiskajām spēlēm Phjončhanā


atlikušas 250 zīmes


Skatāma fotoizstāde par olimpiskajām spēlēm Phjončhanā

Autors: Alīna Skangale, TN "Kurzeme" mārketinga vadītāja
Pirmdienā, 15. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Kurzeme , izstāde , foto
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Romāns Kokšarovs

Tirdzniecības namā "Kurzeme" no 15. līdz 11. novembrim apskatāma izstāde "Divas puses/ Koreja" – skatījums uz olimpiādi caur "F64 Photo Agency" fotoobjektīvu.

Izstādes darbu autors – pieredzējušais "F64 Photo Agency" un žurnāla "Sporta Avīze" sporta fotogrāfs Romāns Kokšarovs. Strādājis 15 pasaules hokeja meistarsacīkstēs un 13 basketbola Eiropas čempionātos, iemūžinājis nozīmīgākos sporta notikumus (NBA, NHL, UEFA Čempionu līgas un ULEB Eirolīgas spēles u.c.) visā pasaulē, šoziem Dienvidkorejā Romāns caur fotoobjektīvu tvēra jau astotās olimpiskās spēles. No tūkstošiem uzņemto kadru izstādei izraudzītas unikālas fotogrāfijas, kas spilgti izgaismo spēles un Latvijas olimpiešus.

Ekspozīcija izveidota, iedvesmojoties no ziemas sporta četrgades nozīmīgākā notikuma – olimpiskajām spēlēm Phjončhanā, kuras klātienē un TV ekrānos vēroja simtiem miljonu sporta līdzjutēju.

Atšķirībā no Rio viens medaļu komplekts no Dienvidkorejas tomēr ceļoja uz Latviju. Bronzu sagādāja bobslejisti Oskars Melbārdis un Jānis Strenga. Tomēr spēles nav tikai vietas un medaļas. Tas ir spēļu sākums un gals – atklāšana un noslēgums. Cerības un to sagrūšana. Cīņa ar pretiniekiem un sevi. Izdošanās un kļūdas. Starts un finišs, finišs un izstāšanās. Grūti treniņi un svētki – sacensības. Rēķināšana un kļūdas aprēķinos. Jaunība un pieredze. Eiropeiskais un aziātiskais. Cilvēks un daba. Spēles kā izmantota un neizmantota iespēja. Vienota veseluma divas puses ar Romāna Kokšarova acīm.

Izstādi organizē izdevniecība SIA "Mediju nams" un SIA "F64 Photo Agency".

Izstāde  TN "Kurzeme" trešajā stāvā būs apskatāma līdz 11. novembrim.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki