Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Teātris uzsācis abonementu tirdzniecību 113. sezonai


atlikušas 250 zīmes


Teātris uzsācis abonementu tirdzniecību 113. sezonai

Piektdienā, 24. maijā, 2019 | BIRKAS: teātris , pirmizrāde
Izdrukāt Ziņot

Teātrī uzsākta abonementu tirdzniecība uz 113. sezonas izrādēm. Abonements ir vienota biļete, kas dod iespēju noskatīties piecus jauniestudējumus par četru izrāžu biļešu cenu.

Pirmo reizi jaunajā sezonā teātris abonementa īpašniekus gaidīs jau uz sezonas atklāšanas iestudējumu "Purva bridējs ugunī", kas pirmizrādi piedzīvos 7.septembrī.

Mūziklu, kuru sarakstījis komponists Kārlis Lācis, pēc Rūdolfa Blaumaņa darbu motīviem iestudēs režisors Regnārs Vaivars, kurš pats ir arī libreta autors.

Abonementā iekļauti vēl četri jauniestudējumi:
"Runā, Šekspīr!" – pēc Viljama Šekspīra darbu motīviem, ar kuru Liepājas teātrī debitēs režisors Elmārs Seņkovs, pirmizrāde 2019. gada novembrī;
P. Dženovēzes "Pilnīgi svešinieki", ar kuru Liepājas teātrī pēc ilgu gadu pārtraukuma atgriezīsies režisors Rolands Atkočūns, pirmizrāde 2020. gada februārī;
M. Ļermontova "Dēmons", režisors Viesturs Meikšāns, pirmizrāde 2020. gada martā;
F. Bruknera "Jaunības sāpes", režisore Māra Ķimele, pirmizrāde 2020. gada maijā, kas būs arī 113. sezonas pēdējais jauniestudējums.

Abonementa cenas ir no 38 līdz 70 eiro, tos iespējams apmainīt līdz 7.augustam, savukārt jaunu abonementu tirdzniecība turpināsies līdz 18. augustam.

Skolēniem, studentiem, pensionāriem,  I un II grupas invalīdiem un viņu asistentiem atlaide 10%. Iespējams iegādāties 1. abonementu (1. pirmizrāde sestdienā), 2. abonementu (2. pirmizrāde svētdienā) un 3. abonementu (3. pirmizrāde, kura līdz šim notika otrdienās, nākamajā sezonā plānota piektdienās).

Abonementu īpašnieks ne tikai iegūst iespēju pirmais noskatīties jauniestudējumus, sēžot sevis izvēlētajā un viņam ik reizi rezervētajā vietā, bet arī 15% atlaidi uz teātra Ziemassvētku koncertu un izrādēm, kas nav iekļautas abonementā (pirkuma ierobežojums ir 2 biļetes).

Izrāžu nosaukumi un pirmizrāžu datumi var mainīties. Sekojiet līdzi informācijai Liepājas teātra repertuāra bukletos un teātra kasēs, informē Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki