Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Teātris Ziemassvētkos piedāvā koncertu "Pieskāriena mirklis"


atlikušas 250 zīmes


Teātris Ziemassvētkos piedāvā koncertu "Pieskāriena mirklis"

Trešdienā, 06. decembrī, 2017 | BIRKAS: teātris , Ziemassvētki , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Ziemīgās noskaņās decembris iesācies Liepājas teātrī. Jau 10 gadus mazos skatītājus šajā laikā iepriecina izrāde “Sniegbaltītes skola", kas jau nospēlēta vairāk kā 70 reizes.

Šogad to vēl iespējams noskatīties 12. decembrī, informē Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Paralēli izrādēm teātrī notiek arī gatavošanās ikgadējam svētku koncertam, kas nu jau kļuvis par skaistu tradīciju un neatņemamu decembra repertuāra sastāvdaļu. Koncertu “Pieskāriena mirklis", kam par vadmotīvu izmantoti Imanta Ziedoņa vārdi: “Nav nekas siltāks par sniega piku, ko cilvēks nes dāvināt otram," veido režisors Herberts Laukšteins, par palīgiem ņemot Auriku Feldmani (scenogrāfija), Kristīni Abiku (kostīmi), Ingu Raudingu (horeogrāfija), Mārtiņu Feldmani (gaisma), Uldi Ligeru un Elīzu Ruciņu (video), kā arī muzikālo vadītāju Normundu Kalniņu un vokālo pedagoģi Ievu Dreimani.

Šogad svētku koncerts izskanēs 16 reizes, iepriecinot skatītājus laika posmā no 15. līdz 30.decembrim. Koncerts aizsāksies skolas aktu zālē, kurā kāda nenozīmīga lieta atsauks atmiņā lietas, notikumus, sajūtas… Programma veidota kā atmiņu stāsts par skaistiem dzīves mirkļiem, kas pārtaps skaistās fantāzijās – Liepājas teātra aktieri dzīvās mūzikas pavadījumā izdziedās latviešu komponistu sarakstītās dziesmas, kas būs gan apcerīgas, gan jautras. Kā īpašais koncerta viesis šogad tiek gaidīts arī saksofonists Artis Gāga, kuram ar Liepājas teātri bijusi sadarbība jau iepriekš. Koncertā skanēs arī Imanta Ziedoņa mīlas dzeja Andas Albužes un Edgara Pujāta izpildījumā.

Lai arī laika apstākļi šogad nelutina, koncerta rīkotāji sola, ka snigšanu varēs izbaudīt vismaz koncerta laikā.

Liepājas teātris novēl ikvienam skaistu un priecīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki