Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tuvojas Mīlas dziesmu koncerts "Tev un ugunij"


atlikušas 250 zīmes


Tuvojas Mīlas dziesmu koncerts "Tev un ugunij"

Pirmdienā, 04. februārī, 2019 | BIRKAS: TMKC , Ilze Valce , koris INTIS , Lielais Dzintars , koncerts
Izdrukāt Ziņot
Koncerts veltīts izcilajam latviešu dzejniekam Ojāram Vācietim un viņa mūzai – dzīvesbiedrei, dzejniecei un tulkotājai Ludmilai Azarovai.
Koncerts veltīts izcilajam latviešu dzejniekam Ojāram Vācietim un viņa mūzai – dzīvesbiedrei, dzejniecei un tulkotājai Ludmilai Azarovai.

Jauktais koris "INTIS" kopā ar Rīgas Latviešu biedrības jaukto kori "Austrums" aicina 10.februārī pulksten 15 uz Mīlas dziesmu koncertu "Tev un ugunij" koncertzālē "Lielais dzintars".

Koncerts veltīts izcilajam latviešu dzejniekam Ojāram Vācietim un viņa mūzai – dzīvesbiedrei, dzejniecei un tulkotājai Ludmilai Azarovai, kuru radošā un sabiedriskā darbība devusi nenovērtējumu ieguldījumu Latvijas kultūrā, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Jau par tradīciju kļuvis, ka katru gadu februārī, ap Svētā Valentīna dienu, jauktie kori "INTIS" un "Austrums" rīko Mīlas dziesmu koncertus, kuros skan skaistas latviešu komponistu dziesmas. Šogad J. Lūsēna, I. Kalniņa, P. Plakida, A. Kalniņa, I. Arnes, A. Engelmaņa, V. Kaminska, A. Maskata, J. Aišpura, Ā. Šķepasta un A. Kontauta kompozīcijas papildinās Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas dzeja. Dzeju lasīs Liepājas teātra aktieris Gatis Maliks, kas attēlos Ojāru Vācieti, bet Ludmilas Azarovas tēlā iejutīsies aktrise Zane Daudziņa, kura aizstās Veroniku Plotņikovu, kas neparedzētu apstākļu dēļ šoreiz nevar piedalīties.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja ir Ilze Valce, scenārija autore – Rasa Bugavičute-Pēce, režisore – Rēzija Kalniņa. Pie diriģenta pults stāsies Ilze Valce un Ārijs Šķepasts, koncertmeistars – Aldis Liepiņš. Koncertu organizē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Biļetes cena ir 3 eiro. Biļetes var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Atgādinām, ka līdz 9.februārim Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā bez maksas apskatāma Ojāra Vācieša muzeja izbraukuma izstāde. Ekspozīcijā – Ojāra Vācieša portreti no foto meistara Ata Ieviņa izstādes "Fotostāsti.  Literārā dzīve no 70. gadiem līdz mūsdienām", kā arī daļa no Ludmilas Azarovas 80. dzimšanas dienai veltītās izstādes "Baltā lāča gramšķi".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki