Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitātē diskutē par kultūrpolitiku Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Universitātē diskutē par kultūrpolitiku Liepājā (15) Nozares praktiķi un teorētiķi LiepU diskutē par kultūrpolitiku

Piektdienā, 15. martā, 2019 | BIRKAS: Dace Kārkla , LiepU , Vēsma Lēvalde , Zanda Gūtmane , Timurs Tomsons , Eva Ciekurze , Agita Auza , diskusija
Izdrukāt Ziņot
Vēsma Lēvalde
Vēsma Lēvalde
FOTO: Ģirts Gersons

Liepājas Universitātes konferences “Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā” novitāte šogad ir  seminārs “Kultūrpolitika un kultūrprocess Liepājā: iespējas un problēmas”.

Tas vienuviet pulcēja nozares praktiķus un teorētiķus, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Seminārā Liepājas kultūrpolitikas stratēģiju prezentēja Liepājas Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Agita Auza, par muzeju stereotipu laušanu un nozari, kura mainās, runāja Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla, Liepājas teātra valdes locekle Eva Ciekurze uzsvēra pašvaldības un Liepājas Universitātes izdevušos sadarbību jaunā aktieru kursa audzināšanā, koncertzāles “Lielais dzintars” valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons vēstīja par koncertzāles iespējām starptautiski un lokāli, bet Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu dekāne Zanda Gūtmane kā teorētiķis secināja: “Ikviena pilsēta, kurā ir augstākās izglītības iestāde, ir radoša pilsēta,” vēršot uzmanību uz to, ka svarīgi ir mainīties un mainīt stereotipus.

Diskusijas sadaļā klātesošie izteica viedokļus par Liepāju kā iespējamo Eiropas kultūras galvaspilsētu, izskanēja domas, kā veidot labāku sadarbību ar studentiem, bet galvenais secinājums noteikti ir viens – kultūras nozares speciālistiem bija iespēja stāstīt par saviem mērķiem, dzirdēt kolēģu domas un diskusijā meklēt jaunus ceļus un novērtēt jau aizmirstas lietas.Attēli:

Sludinājums

ar smaidu...
21:57 | 15/03/19
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Tik sekla relīze! Autoram, šķiet, bikses degušas!

Haris
16:52 | 16/03/19
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Relīze aprobežotās Simonas Laivenieces stilā.

Seklums
22:11 | 15/03/19
ZIŅOT
(-7)
(15)
+

Tikpat sekla, cik pati augstskola. Ups! Atvainojos, nevis augstskola, bet izglītības iestādījums garīgi atpalikušajiem.

Lanselote
01:05 | 16/03/19
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

Cilvēks, kas var patikt un nepatikt, Bet ar stingru mugurkaulu un savu nostāju. Šoreiz tā ir kultūra ar grādu.

Mugurkauls
07:04 | 16/03/19
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Nevajag pārspīlēt. Uzrakstīt pāris rakstiņus un iegūt Liepājas Universitātes grādu, nenozīmē būt inteliģentam kultūras cilvēkam. Pavērojot, kā kundze uzvedas publiskajā telpā, piemēram, sociālajos tīklos, tur līdz kultūras cilvēkam tālu. Šis ir tas gadījums, kad grāds nenozīmē neko. Vēsmai nopietni jāpadomā par šo.

Lanselote
01:07 | 16/03/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Lai kāds nesadomājas, aizmirsu piebilst, ka šīs ir manas domas par V. Lēvaldi

Mugurkaulam
08:45 | 16/03/19
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Nopublicē savu komentāru ar īsto vārdu, tad redzēsim, kāds ir tavs mugurkauls. Vismaz Vēsma sociālajos tīklos neslēpjas aiz anonīma vārda.

Zutis
11:24 | 16/03/19
ZIŅOT
(-5)
(8)
+

Jebkurá gadíjumá- Lévalde un kultúra ir absolúti nesaderígas lietas!6

Vēsma Lēvalde
15:59 | 18/03/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Cienījamie komentētāji, lūdzu, atklājiet savu vārdu un parunāsim aci pret aci. Precizitātei piebildīšu - mākslas zinātņu doktora grādu es neesmu ieguvusi Liepājā, bet gan Latvijas universitātē. Savā mūžā esmu uzrakstījusi nevis pāris rakstiņu, bet 25 gadu laikā būs kādi 10 tūkstoši rakstu, taču par tiem gan grādu neviens nav devis. Grādus dod par bakalaura un maģistra darbiem, kam ir recenzenti un kas ir jāaizstāv, savukārt doktora grādu dod par veiksmīgi aizstāvētu un starptautiski aprobētu disertāciju. Taču pirms disertācijas ir jāiegūst maģistra grāds un jāpabeidz trīs gadus ilgas studijas doktorantūrā, kā arī jānoliek divi valsts eksāmeni specialitātē. Es ikvienam anonīmajam komentētājam ieteiktu sākt pašizglītošanos ar Ēzopa fabulām - pirmkārt jau ar to - par lapsu un skābajām vīnogām....

Bērziņa
11:17 | 18/03/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Laikam tad, kad tā labi izrejas uz visiem, kas kaut ko dara, naktī miegs ir pavisam salds, vai ne?

Un kā ar šo?
16:57 | 18/03/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Silvija Radzobe
‏ @SilRa_A
Mar 15
Paldies @LiepU par lieliski noorganizēto literatūrzinātnes un mākslas starptautisko konferenci, kur bija daudz interesantu referātu un diskusiju

dzirdēju
08:43 | 19/03/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Pašai S.R. gan būtu jāpiedomā par kvalitāti - rakstīts teksts nav tas pats, kas uzstāties publikas priekšā. Ātri censties auditorijai nolasīt apjomīgu tekstu, kas domāts drukāšanai, bez vizualizācijas, mūsdienās ir garām.

Un šo?
16:58 | 18/03/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Zane Radzobe
‏ @kripaz
Mar 15
Kurzemē ir labāk, jo te ir gulbji un vismaz viena dzērve. (Varu liecināt, redzēju.) Paldies Liepājas universitātei par interesantu konferenci un - pakārtoti - arī par putniem

Un šo?
19:28 | 18/03/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Atis Rozentāls
16 March at 09:50 ·

Pēc lieliskās Liepājas konferences ar koncertu Lielajā dzintarā, izstādēm Romas dārzā un muzejā esmu gatavs uz visiem stūriem saukt, ka atbalstu Liepājas izvirzīšanu Eiropas kultūras galvaspilsētas statusam. Paldies visiem rīkotājiem!

Maître TOSSA
21:53 | 19/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Grand marabout vaudou sorcier, roi des puissant fétiche vaudou,prêtre et grand voyant, spécialiste des problèmes de couple, rituel de retour affectif rapide en 7 jours, puissance sorcier vaudou de tous les travaux occultes vaudou, retour affectif rapide le plus efficace, amour,argent,couple,devenir riche,pacte avec diable,porte monnaie magique,porte feuille magique,problèmes de la sorcellerie...
Téléphone WhatsApp : 0022 997 638 657 , E-mail: contact.marabout.vaudou@gmail.com
Siteweb: www.marabout-vaudou-retour-affectif.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki