Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uz "Kg kultūras” balvu joprojām pretendē Egle un Gruntmane


atlikušas 250 zīmes


Uz "Kg kultūras” balvu joprojām pretendē Egle un Gruntmane (1)

Autors: irliepaja.lv
Otrdienā, 29. janvārī, 2019 | BIRKAS: Kilograms kultūras , Madara Gruntmane , Jana Egle , balva , literatūra
Izdrukāt Ziņot

Līdz 2.februārim Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv iespējams nobalsot par Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu "Kilograms kultūras".

Ziemas balsojuma dažādās sadaļās līdz 18.janvārim bija iespējams nobalsot par virkni liepājnieku veikumu, diemžēl lielākā daļa pieteikto notikumu un vietu finālā nav iekļuvuši. Fināla balsojumā joprojām piedalās tikai sadaļā "Literatūra" nominētais Janas Egles stāstu krājums "Svešie", un Madaras Gruntmanes dzejoļu krājums "Dzērājmeitiņa". No šīs sadaļas izkritis Guntas Šnipkes dzejoļu krājums "Ceļi". Tāpat no sadaļas "Teātris" izkritis iestudējums "Liepāja – Latvijas galvaspilsēta", bet no sadaļas "Kultūrvieta" – kultūras nams "Wiktorija" un mākslas galerija "Romas dārzs".

"Kilograms kultūras" ir sabiedrisko mediju apbalvojums kultūras jomā, kas apliecina sabiedrisko mediju aktīvu līdzdarbību Latvijas kultūras dzīves procesos. Balvas norisi nodrošina un Balvu piešķir Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un Latvijas sabiedrisko mediju portāls lsm.lv.

Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 26. februārī. Balvas tiks pasniegtas jau astoto gadu.

Balsot iespējams šeit.

Sludinājums

bet
11:59 | 31/01/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

bisjku jau apnīk. Kilogramiem, ja ne tonnām, nu tik visi (balso un raksta) par drāti un dzērājbērniem. Baigais jau klucis kultūras.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki